Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti nem fantáziáltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti nem fantáziáltatok már arról, milyen lenne bemenni egy kis időre egy börtönbe elszórakozni az ottani fiúkkal?

Figyelt kérdés
a sok ottani férfiállat közül biztosan akadna olyan, aki benne lenne egy kis huncutkodásba ,sőt lehet, h még sorba is állnának érted :P hisz ők hónapokon-éveken át nem kapnak nőt,de a férfiasságukat és a férfi nedűjüket csak ki kell üríteniük

2015. jún. 16. 00:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez a diszkrimináció?! Nőként én nem is fantáziálhatok ilyesmiről? :D
2015. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Haha,dehogynem, jogos :D De mivel én is meleg vagyok a többi meleg gondolata érdekelt elsősorban


23F

2015. jún. 16. 00:08
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Sok kemény pali lehet ott. Szívesen lennék a ku*rvájuk.
2015. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Az Emberirtó unottan ücsörgött magányos cellájában, aludni nem bírt, folyton mocskos dolgokon járt bomlott elméje. Felváltva vakarászta sercegő borostás, cserzett arcbőrét, illetve gatyájának tartalmát. Egyszer csak kattant a vasajtó zárja. Az őrök egy húszéves-forma fiatal srácot löktek be a helyiségbe, a Tolvajt. Ahogy az Emberirtó végigmérte az ifjú jövevényt, a húsos ajkai, fekete szemei, homlokán kócolódó világosbarna tincsei láttán a rabgatya egyre szűkösebbé vált.

-Helló - szólt a srác kissé megszeppenve a medveszerű, fejtetőig érő homlokát ráncoló középkorú cellatársának.

Az Emberirtó nem köszönt vissza, némán méregette a bátortalanul lefekvéshez készülődő Tolvajt. Kisvártatva megtörte a csendet.

- Hát te rabruhában akarnál lefeküdni? - förmedt rekedtes dörmögő hangján a srácra, aki ettől összerezzent.

- Nem kaptam alváshoz külön göncöket - felelt a Tolvaj, igyekezett leplezni félelmét, és lazaságot színlelni.

- Akkor csupaszon kell aludni. Nincs mese.

A srác rámeredt az Emberirtóra, akinek arcán látszott, halálosan komolyan gondolta eme állítását. A Tolvaj szemöldökét összevonva megrázta a fejét, mire az Emberirtó kidülledő szemekkel felpattant a priccsről, jobb kezével összeszorította a srác arcát.

- Szót fogadsz nekem, amíg itt vagy. Nincs mese.

A megriadt Tolvaj azonnal elkezdte lehámozni magáról a narancssárga overallt, közben nem mert belenézni az Emberirtó továbbra is szigortól kidülledt szemébe. A gyilkos aztán elengedte a lopós fiú arcát, és kicsit távolabbról méricskélte a formásan izmos testet, gömbölyded tomport.

A Tolvaj leheveredett az ágyra, a fal felé fordult, és magára húzta a durva pokrócot. Csak a rettegéstől zakatoló szíve dobogását hallotta. Amikor a takaró alól kilógó talpán megérezte a cirógató kezet, elszállt a remény. Az Emberirtó hirtelen lerántotta róla a pokrócot és lefeküdt mögé. Hátulról átkarolta, markolászta a mellkasát, hasát és a farkát. Mintha több, mint két karja lett volna, úgy bebarangolta a hamvas testét. Közben úgy hörgött-hümmögött, mintha épp kedvenc ételét kóstolgatná. A fiú összerezzent, ahogy az állat belenyalt a fülébe, majd nyakát, vállát csócsálta. Érezte, ahogy a fenékvágatát bekeni sikamlós előváladékkal, majd hosszasan, kegyetlenül ujjazta, mit sem törődve a srác panaszos nyöszörgésével. Végül az emberirtó belevájta fegyelmezőeszközét is a roppanósan friss húsba, és hajnalig farkalta a nyögve jajgató Tolvajt, akiről így minden virrasztó rab megtudta, hogy nincs könnyű éjszakája. És nem is lesz.

2015. jún. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Valahogy nem egy csapat börtöntöltelék társaságára vágyom...


19/F

2015. jún. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ahaha,ehhez a kérdésemből merítettél ihletet?:D Tök jóó, rákerestem a google-ban és nem adott ki találatot :)
2015. jún. 16. 03:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok,hogy ott milyen betegségeket kaphatnak el egymástól,pláne,hogy arrafele a gunmi is ismeretlen fogalom.... hát így nem. Viszont ezt leszámítva vonz a dolog :)


22/F

2015. jún. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
De, engem is izgatna, ha 4-5 nagydarab, izmos, kiéhezett cigány bika a köcsögévé tenne, és egész éjjel csak a lyukaimat használnák (F/27, bi)
2015. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Gyere, megkötözlek, használlak kedvemre ha akarod:)
2015. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Még ha ilyesmi érdekelne is, csak normális partnerekkel és nem bűnözőkkel. :D

2015. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!