Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti nem fantáziáltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti nem fantáziáltatok már arról, milyen lenne bemenni egy kis időre egy börtönbe elszórakozni az ottani fiúkkal?

Figyelt kérdés
a sok ottani férfiállat közül biztosan akadna olyan, aki benne lenne egy kis huncutkodásba ,sőt lehet, h még sorba is állnának érted :P hisz ők hónapokon-éveken át nem kapnak nőt,de a férfiasságukat és a férfi nedűjüket csak ki kell üríteniük

2015. jún. 16. 00:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nagyon jól hangzik hogy intézetes fiatal srácok seggbekúrják egymást, gyönyörű, gratulálok a fejlett kultúrádhoz...
2015. dec. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések megfogalmazói fiatalon se jobbak:( Engem hasonló srácok kényszerítettek tizenévesen...
2015. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
mennyi beteg ember van itt atya ég :D deszeretemm :DD kérdésedre visszatérve én is nagyon sokat szoktam erről fantáziálgatni és tetszik is nagyon, de élőben már nem szeretném átélni mert nem hinném hogy bírnám meg úgy már talán nem tetszik. fura érzés nagyon ja, van is itt egy hasonló válaszoló aki ugyan így van vele :) csak nem értem miért imádok erről fantáziálni, de átélni meg már nem akarom..
2016. máj. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!