Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő fiúk, ti hogyan kezdtéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő fiúk, ti hogyan kezdtétek? Hogy sikerült az első és milyen helyen?

Figyelt kérdés
Lehet én vok túl parás vagy túl normális, de ma pár napos levelezés után skypeoltam pl egy normálisnak tűnő sráccal. Aztán borult a kép. MIvel neki és nekem sincs lakása, azt mondja az EUROPARK WC-jében lehetne kipróbálni amit akartunk. Ha azt mondja a szabadban azt mondom oké, ott nem lehet annyira lebukni ha jó helyet választunk, de milyen gáz már a WC?! Szerinetek én vok aki túlreagálja? Csak simit, meg masztit akartam amúgy, aztán talán majd több ha úgy alakul, de ez a WC nekem betett. A szabad is para, de ott mondjuk lánnyal csináltam már, így nem para lebukni, de a WC....

2015. jún. 30. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Na megint egy új szó a búzákra: Kezdő fiúk...

Kíváncsi, más, meleg unom már, hogy minden szót lelaktok. Amikor kész akkor választotok egy újat.


Kb mint a c!gány, more, roma, dzsipszi, réti n!gger...

2015. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

1!

Te meg már lelaktad a homofób, bunkó, gyűlölködő, és idióta szavakat.

2015. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszéld rá hogy menjetek máshova ne wc-be. Az szerintem is undorító. Szobát is lehet bérelni, menjetek oda.
2015. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el valamék szaunába (Magnum, Sauna69), még mindig jobb, mint egy pláza klotyója...
2015. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 petike30 ***** válasza:
88%
Wc foss sauna talàn
2015. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, is inkább menjetek szaunába, ott vannak fülkék ahol zavartalanul csinálhatjátok.
2015. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Én sem akarom sem wc-ben, sem parkban. Akkor már inkább sehogy sem.
2015. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem van helyem :)

F20/m

2015. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!