Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az már nagyon gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már nagyon gáz ha szeretem az enyhébb pisi és nagyobb dolgos szexet? Igazából beindít a gondolata ha egy férfi belecsinálna a számba. Amúgy egyetemi végzettséggel rendelkező férfi vagyok.29f

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 22:14
 1/5 regenhart80 válasza:
100%

annyira nem, nekem is vannak ilyen gondolataim néha

15/f

banka dominik

2015. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
Minden nap arra gondolok hogy milyen jó lenne ha Tóth Martin a számbakulna, de egyébként bele is pisálhatna mind1 full odavagyok a srácért, a biztonságiörökre meg kifejezetten gerjedek, folyamat csak a szarra gondolok ahogy a számban szétolvad
2015. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan ezzel küszködöm énis. Apámnak mondtam hogy pls szarj a számba, egy ideig ellenált de az anál manó elkapta, kitágította és eszméletlen nagy darab kukoricás barna csokit tolt a torkomba. Hát hogy is mondjam extreme érzés volt kiszarni apám szarját. 1-szer próbáld ki tuti tetszeni fog.
2015. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz erre partnert akkor nem ciki. Csak ne reklámozd. Én sem verem nagy dobra, hogy a feleségemmel mikor és mit csináltunk az ágyban. A te vágyad extrém de ha találsz hozzá partnert és ezt mindketten élvezitek, az a ti dolgotok.
2015. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például csak nézni szeretem, hogy valaki teljesen merev farokkal pisál. Pláne, ha nem fogja a kezével. Ez a látvány nekem nagyon tetszik.
2015. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!