Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit éreztek ilyenkor? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ilyenkor? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú a baráti körömben, s bár ritkán találkozunk, évek óta szerelmes vagyok belé. És ez az érzés ennyi idő óta egy cseppet sem változott. Mikor a közelemben van megrögzötten bámulom. Egyszerűen vonzza a tekintetet. A szűk pólója alatt kirajzolódnak a has kockái, mindig divatosan öltözik, és gyönyörű lábai, kezei vannak. Az arcáról nem is beszélve :3 A "legszebb" fiú akit életemben láttam. Viszont teljes mértékben hetero és talán csak menőségből csinálja, de homofób is. Az a legrosszabb érzés , hogy soha nem tudhatja meg, mit érzek iránta, hogy mennyire felizgat csupán a látványa és hogy még csak egy ölelést sem kaphatok tőle . Nem vagyok szomorú miatta, de annyira jó érzés a közelében lenni, hogy már kín. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit éreztetek?

2015. júl. 6. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Dobj egy képet róla, ne csak te csorgasd a nyálad.
2015. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem küldök róla képet senkinek, az már személyi jog megsértése :P
2015. júl. 6. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokan átéljuk ezt. Én a metrón minden nap kb. Annyi szexi fiút látok és olyan rossz a tudat, hogy 90%, hogy esélytelen lenne bármit is vele :( Néha nem is értem hogyan tudott a természet olyan szépet alkotni, mint amit látok. :(
2015. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam, és még most sem tudom eldönteni, hogy jó volt-e vagy sem. Éppen ebben a tanévben történt meg velem, hogy egy fiú, aki alattam járt (egy évvel fiatalabb mint én) egyszer csak elkezdett bámulni, vagy nem is tudom, de annyira feltűnő volt, hogy akik körülöttem voltak (és tudták hogy meleg vagyok) többször is megjegyezték, viszont én annak ellenére, hogy észrevettem nem léptem semmit, pedig nagyon is bejött/bejön. A tanév során történtek sorra dolgok, pl. kifigyelt, mindig ilyen apróságok, ami alapján nem tudtam eldönteni, hogy akkor most ő is "az" lehet-e. Nem beszéltem vele róla, illetve semmiről, mert nem voltam benne 100%-ig biztos, illetve féltem a lebukástól, és ez így ment hónapokig, egészen év végéig, amikor az évzárón láttam utoljára. Érdekes volt a dologban, hogy az utolsó hetekben közös fényképeket rakott fel facebookra egy lánnyal, illetve írogattak egymás idővonalára, amikből azt szűrtem le, hogy barátnője van.

Én is mindig csak úgy spontán meg akartam ölelni, beszélgetni vele akármiről, vagy csak mellette állni és hallgatni a hangját...

Valószínűleg ez már meg sem fog történni, mert megpróbálok továbblépni, aztán meglátjuk, hogy hogyan fog összejönni szeptemberig.

2015. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyenkor legjobb azt az embert elkerülni. Magadnak teszel jót vele.
2015. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az érzés, hasonlóképpen az is előfordul, amit a 2. válaszoló írt. A legjobb döntés az lehet, ha mihamarabb elfelejted, hiszen heteró, ebből pedig az jön le, hogy nem lehet soha köztetek semmi. Lehet persze a barátod továbba is, akivel jól érzed magad, de a hozzáfűződő érzéseket ki kell gyomlálni. :( Ha mihamarabb túlteszed rajta magad, annál hamarabb fog megszűnni az a kellemetlen érzés, amit érzel. Nálam ez fordítva van: a távolság az, ami mindig problémát jelent, és az egyedüllét. Ez főleg akkor jön elő, amikor látom, hogy az emberek boldogok együtt, sok pár sétál kézenfogva, ölelkeznek, de én egyedül vagyok, erre pedig rátesz még egy lapáttal, hogy meleg vagyok, így pedig még kevesebb az esély, hogy párt találjak, hiszen nem minden második szembejövő ember meleg, ugyebár... :D
2015. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ismerős érzés, én gimiben még figyelni sem tudtam miatta az órán, az illatától még most is feláll :3 Jó barátok voltunk, egy nyári házibuliban egy ágyban is aludtunk, de nem voltam olyan pofátlan, hogy kikezdjek vele, csak már mikor horkolt közelebb bújtam hozzá :D pár hónapja söröztem vele, még mindig úgy viselkedek a közelében, mintha valami kisgyerek lennék :D
2015. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Te nem szerelmes vagy abba a fiuba, hanem egyszeruen cask be vagy kattanva ra szexualisan....misem igazoplja ezt jobban, minthogy semi mast nem irsz rola, minthogy nagyon szexy...ennyi.
2015. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De igenis szerelmes vagyok belé :P mondom mondom, hogy gyönyörű :P szerinted ha valaki szerelmes, akkor nem izgul fel arra, aki iránt ezt érzi? :P
2015. júl. 8. 22:35
 10/11 R8 ***** válasza:
100%
Érdekes dolgok ezek ,amíg szerelmes vagy máshogy látod a másikat ,és mikor a szerelem kezd elmúlni akkor kezd az ember felébredni és még a viszonzatlan szerelemnél a harag is közrejátszik ,próbáld meg elfelejteni,mert ,csak szenvedsz tőle és biztos jön más ,aki megérdemel téged !jobb mielöbb túl lenni rajta !f 30 m
2015. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!