Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit éreztek ilyenkor? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ilyenkor? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú a baráti körömben, s bár ritkán találkozunk, évek óta szerelmes vagyok belé. És ez az érzés ennyi idő óta egy cseppet sem változott. Mikor a közelemben van megrögzötten bámulom. Egyszerűen vonzza a tekintetet. A szűk pólója alatt kirajzolódnak a has kockái, mindig divatosan öltözik, és gyönyörű lábai, kezei vannak. Az arcáról nem is beszélve :3 A "legszebb" fiú akit életemben láttam. Viszont teljes mértékben hetero és talán csak menőségből csinálja, de homofób is. Az a legrosszabb érzés , hogy soha nem tudhatja meg, mit érzek iránta, hogy mennyire felizgat csupán a látványa és hogy még csak egy ölelést sem kaphatok tőle . Nem vagyok szomorú miatta, de annyira jó érzés a közelében lenni, hogy már kín. Voltatok már hasonló helyzetben? Mit éreztetek?

2015. júl. 6. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni. Mond meg neki, várd meg mi a reakció. Szerintem jól elküld a francba. Így lesz lehetőséged kiábrándulni belőle probléma mentesen. Ez lesz a legjobb neked.
2015. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!