Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, leírnátok az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, leírnátok az első élményetek fiúval? Akinek volt utána bűntudat annak mennyi idő után múlt el?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes volt,volt egy kis büntudat de gyorsan ellilant.
2015. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz volt. Öngyilkos kísérletem is volt utána,de azóta már alap dolog:)
2015. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Kedves előző miért gondolod azt h egy bi vagy meleg ember ne lenne egyben jó, szerető ember is? Én bi vagyok de ismerek olyan meleg srácot akiben rengeteg erény van csakúgy mint a te Krisztusodban. Arról nem is beszélve, h a bibliát kedvük szerint válogatták össze a tanítványok evangéliumaiból egykor a vallási vezetők. Nem Isten és nem Jézus írta a bibliát hanem emberek. Emberek szavait követni nem jelet egyet Isten követésével.
2015. júl. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Orál oda vissza, volt bűntudat, de elmúlt
2015. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

E kérdést a Biblia Apostolok cselekedete szekció magyaráza meg,hol ki megtért azt megszálta a szentlélek

Ez nem mást jelent,hogy azon emberek kik írták a bibliát csak Urunk szavát tolmácsolták a világnak.

2015. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
te ferike, biztos ez az a kérdés? nagyon el vagy te tévedve
2015. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
alden nevű felhasználó kérdésére válaszoltam.
2015. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos én utáltam magam utána. Azután h elélveztem már nem tetszett. Aztán elmúlt. Most tartok ott, hogy újra érdekel sráccal.
2015. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Molesztáltak, így lettem meleg. Szeretnék gyermeket örökbe fogadni.;))
2015. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel találkoztunk a szabadban, sötétben. Neki is nekem is ez volt az első meleg kaland. Kérdeztem mi legyen, erre azt mondta ő akarja kezdeni. Mondtam ok. Letérdelt, lehúzta a rövid nadrágom és a gatyám is, majdpedig már be is kapta. Nagyon jó érzés volt, de megpróbáltam tűrtőztetni magam, ami kb. 5-6 percig sikerült is. Az első pár lövés után nem bírta nyelni, a földre ment.

Utána én jöttem. Nagyobb volt neki és fitymás. És elég sokáig bírta, vagy 20 percig furulyáztam. Keser-édes íze volt, mind lenyeltem. Sajnos azóta nem találkoztunk.

2015. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!