Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 15-25 éves meleg/bi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-25 éves meleg/bi srácok! Mitől lesz számotokra NEM bejövős egy férfi/srác arca, feje, frizurája és teste?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép, hogy eddíg mindenki nagyjából ugyanazt a választ adta. Ebböl a többi olvasó is megtudhatja, hogy manapság mik az igények. Hát az ápoltság manapság szerintem is természetes dolog kell, hogy legyen. Azelsö benyomás nálam is sokat számít. Amit legelöször megnézek egy srácon, az a körme és a cipöje. Aztán érdekel az alakja. Legyen sportos, a haj- és szakállviselet mindegy, ha passzol az illetöhöz, és ápolt.
2016. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
alapvetően az,hogy magyar,a legtöbb pasi ronda vagy semmilyen,a melegek egy fokkal jobb.
2016. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Én nem tudnám megmondani... Ha ránézek, meg tudom mondani, hogy tetszik, vagy nem! 15/F
2016. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel van kis pocakom(mások macisnak mondanak) ezért nem zavar ha van neki,meg a szőrzet se,inkább az zavar ha nagyon ápolatlan,páva,nálam vékonyabb,kisebb :/
2016. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalapvetőbb számomra : ha nem férfias. Ha ez igaz rá akkor esélytelen.

Aztán ha pocakos.

És mint a többieknek is, az ápoltság...

15/f

2016. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!