Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként kezdővel azaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként kezdővel azaz szűzzel próbálnám ki! Ez miért baj sokaknak?

Figyelt kérdés
Írtak páran nekem, de kifejezetten olyan srác nem, aki még nem próbálta ki. Nagyon esélytelen társkeresőn ilyet találni? Tudom 24 évesen gáz h nem voltam még csak csajokkal, de most jöttem rá. Na bumm!

2015. júl. 20. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolhatod miért baj nekik... Mert ők nem szűzek, de akartak volna veled valamit és így nem jött össze. Persze, hogy nem örülnek neki. Gondolom egy szűz csávó nem sértődne meg azon, hogy te szűzzel akarod kipróbálni.
2015. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ne szűzzel legyen az elsőd :S mivel még nem csinálta semmi gyakorlata nincs igy valoszinűleg fájni fog neked és rossz élmény lesz :S két lehetőség van vagy egy gyakorlott megbízható és figyelmes srácot válassz vagy várj a szerelemre és vele próbáld ki először :D de egy random szűz pasi szerintem a legrosszabb választás
2015. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom h megdugjanak :D
2015. júl. 20. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
én az vagyok:D
2015. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb egy szűzzel, akit kedvelsz, mint egy olyannal, akin már átment a fél város.
2015. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!