Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én már komolyan besokalltam....

Én már komolyan besokalltam. Van így bármi esély is hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Már lassacskán kezdek becsavarodni és nőgyűlölővé válni a sok kis p*csa miatt... Beszélgetek csajokkal, szinte mindig fiatalabbak, így 15-6 évesek, normálisan elbeszélgetünk, mondják is hogy jaj de jó, végre valaki aki normálisan beszélget is, nem csak chatszexelni akar, vagy valami.. Erre meg szoktam adni a Facebook profilom linkjét, látják tuti hogy ronda vagyok, és egy smiley-val letudnak, és egytől egyig az összes ki is lép egy kattintással... Nagyon egyszerű így, nem akarom sajnáltatni magam vagy ilyesmi, csak így egyáltalán nem fair. Most.. jobb volna páwa hajat nőveszteni, "Thug Life" aranynyaklánccal pózolni egy Fekete BMW előtt, és akkor a felszínes p*csák jönnének? Hol vannak a normális lányok? Kihaltak egy láthatatlan üstököstől, és a Dinók sorsára jutottak, csak észrevétlenül, vagy mi van itt? Eszem megáll...
2014. márc. 1. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
pap még lehetsz
2014. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kösz... Remélem te leszel az egyik ministránsom!
2014. márc. 1. 20:28
 4/22 anonim ***** válasza:

Komolyan a neten való ismerkedéstől vársz csodát?


Ott az ajtó, menj ki rajta és keress lányokat a való életben.

2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
1. jól írja !
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az élet nehéz és kegyetlen XD
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez nagymértékben attól függ, te hány éves vagy.

Mert, ha 25 felett akkor ne csodálkozz, hogy a 15-16 éves lányok megijednek tőled és már nem akarnak tovább beszélgetni. Nekik még teljesen másfajta fiúk jönnek be és amikor lerombolod a rólad alkotott illúzióikat akkor elmegy tőled a kedvük.

2014. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
18 vagyok. És mint mondtam, szerintem így még kevesebb esélyem lenne odakinn...
2014. márc. 1. 20:32
 9/22 anonim ***** válasza:

Lehet arra gondolnak egyből, hogy ha folytatják a beszélgetést te is egyből elvárod, hogy küldjenek képet, így jobban belegondolva a dologba pedig már nem is akarják folytatni az ismerkedést. Sokan csinálják ezt...beszélgetnek egy jót, unaloműzésnek fogják fel, de többet nem igen akarnak.

Egyébként emiatt ne változtass a stílusodon, ne hazudtold meg magadat! Biztosan lesz olyan lány, akinek tetszeni fogsz úgy ahogy vagy. Sablon duma, de így van.:)


18/L

2014. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálom.. De tényleg annyi a felszínes "lány" hogy komolyan az embernek elmegy az életkedve is, és óriási nőgyűlölő lesz belőle...
2014. márc. 1. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!