Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Iskolás korú melegek! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolás korú melegek! Titeket ért már bántalmazás, megkülönböztetés, kiközösítés az iskolában emiatt?

Figyelt kérdés
A kiközösítés érdekelne a legjobban. Miután megtudták hogy meleg vagy megváltozott minden? Tanárokra tudom nem tartozik de ha valakitől megtudták ők rontottak az osztályzatokon??

2015. júl. 25. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ért megkülömböztetés, de a szexualitásomról senki se tud. sokkal inkább a zenei ízlésem, és stílusom miatt. mert én nem követem a páwa-áradatot, sokszor voltam már nekik kecskeáldozó, sátánista, de b*ziztak is már le az ecsetfejűek :DD 14/f
2015. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem:) es semmi sem valtozott amikor megtudtak, de egy vegtelenul tolerans iskolaba jarok, ahol meleg tanar is van. Mondjuk elegge nepszeru vagyok:D lehet az is hozzasegitett.
2015. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ez megoszlo mert van aki utal ezert es van akinek tok m1... 13/f
2015. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell világgá kürtölni és akkor nem fog semmilyen hátrányos megkülönböztetés érni...
2015. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok.Bántalmazás nem ért,viszont nagyon sok beszólást,cikizést kapok miatta a suliban.
2015. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 26. 09:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha! :/

Már a legjobb haverom se szól hozzám...

Mondjuk szerintem meg lehet szokni.

14/f

2015. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám. Nem számítok különösebben népszerűnek és nem tartozok a 'menő'-k közé, viszont néhány fura pillantáson kívül semmit nem kaptam. Szerintem a titka hogy ne dörgöld az orruk alá, ne aggódj amiatt, hogy hogyan reagálnak ha megtudják csak legyél magabiztos, mert te jól érzed magad így. :)
2015. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

16/L

A korom lemaradt ^^

#8-as voltam :)

2015. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Minek kell elmondani bárkinek a suliban aki tovább adja? Aki ekkora idióta, hogy késztetést érez, hogy terjessze magáról az meg is érdemli, hogy a homofóbok bántsák. Rólam nem tudják, de kapok ritkán-ritkán 1-1 beszólást a külsőm miatt, mert tetején zselézve van a hajam, oldalt rövid, szűk nadrág...mai divatnak megfelelően öltözöm, és a sok melegítőnadrágos gettó banda tesz megjegyzéseket a külsőmre, de ettől függetlenül nem gondolják rólam, hogy biszex lennék, mert nem vagyok feminim.

Homofobok mindig azt bántják akiken látszik. Egy kicsit lányosabb fiút azonnal bántanak, mert érzik rajta, hogy meleg/biszex, tehát a kevesebb férfiasságot. Egy izmosabb, kigyúrtabb, helyes biszex/melegnek mikor szólnának be? Semmikor. Ezért egyikőtök se gondolja, hogy egy iskolába azért szólnak be csak pont azért mert NEM hetero vagy...:)

Lényeg a lényeg, nem kell terjeszteni, és próbálni mindenkivel jóba lenni, és fiúsnak lenni, ha tényleg valakit zavar ha baszogatnak, mert amúgy nem kell velük foglalkozni. Ha nem reagalsz nem fognak magyarázni. Egyet beszólnak, látják, hogy le****od és abba hagyják. :))

2015. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!