Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Iskolás korú melegek! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolás korú melegek! Titeket ért már bántalmazás, megkülönböztetés, kiközösítés az iskolában emiatt?

Figyelt kérdés
A kiközösítés érdekelne a legjobban. Miután megtudták hogy meleg vagy megváltozott minden? Tanárokra tudom nem tartozik de ha valakitől megtudták ők rontottak az osztályzatokon??

2015. júl. 25. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
előzőhöz:D 16/f,bp
2015. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És ha szeretnék közösségi portálon az esetleges párommal (jelenleg nincsen) képet kirakni? Azért az iskola érdekel mert velük találkozol leggyakrabban, a barátaim elfogadták és semmi sem változott, viszont az osztálytársaimmal mindennap találkozok és minden nap bánthatnak (szavakkal akár)
2015. júl. 27. 16:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakjál ki. Most erre nem tudok mit mondani. Ilyen a meleg élet.:) Akit zavar mások véleménye az ne rakjon ki semmit és ne terjessze magáról. Ha meg nem érdekel mások véleménye, és elfogadod, hogy vannak ilyen szemét emberek akkor rakd ki. Kár ezen rágódni, hogy milyen emberek vannak. Ilyen emberek voltak, vannak és lesznek:) Te döntésed, hogy adsz nekik okot ezzel kapcsolatban, hogy bántsanak vagy nem. (előző válaszoló voltam)
2015. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én felvállaltam, de nem az egész osztály előtt :D


Tudod nehéz dolog ám ilyen dolgot titkolni, mikor úgy is látták rajtad, hogy mizujs.

Engem sosem ért igazán semmilyen bántalmazás (lévén egészségügyi szakközépbe jártam, ahova csómó lány járt) emiatt. Azért már igen, hogy dagadt és ígénytelen voltam. De az ígénytelenségen szerencsére változtattam, a súlyomon is.

Tanárokkal erről meg sosem beszéltem, nem is volt ez osztályszinten téma soha. Az érettségi utáni "osztálykiránduláson" beszéltem vele erről és mondta hogy ő már rég sejtette, hogy "más" vagyok.

Matekból nem emiatt voltak rossz jegyeim, hanem nekem alapból nem ment, szóval ezért valakinek rosszabb jegyet adni, ilyet senkitől sem hallottam még.

2016. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!