Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, hogy fogadjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, hogy fogadjátok ha lányok néznek meg az utcán/próbálkoznak be?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok, amikor végigmentek az utcán, és (mert ugye ránézésre sok srácról nem lehet megmondani, hogy meleg) lányok néznek meg, akár rátok is mosolyognak?

Gondoltok olyat, hogy "haha, ez meg mit néz, besült, engem úgy sem érdekel"?? :DD

Vagy hogy viszonyultok az ilyenekhez?

Csak kíváncs vagyok egyébként :)



2015. aug. 5. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
tök bunkók a csajok hogy úgy nyomulnak..
2015. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem nagyon irritál, ha egy csajnak tetszem, vagy nyomul rám...
2015. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És ha csak ismeretlenül megnéz az utcán?


Azok a lányok, akik nyomulnak, tudják hogy melegek vagytok?

2015. aug. 5. 14:04
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Azert mert ranezel valakire az utcan es mosolyog meg egyaltalan nem jelent semmit ... lehet eppen kinevet.
2015. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kicsit növeli az egomat. Vagy nevezzük inkább önbizalomnak :D Szóval jól esik, mármint az, ha rám néznek és rámmosolyognak. A bepróbálkozásnál pedig -lehet hogy kicsit gonosz vagyok, de - azt az arcot szoktam élvezni amikor megtudja hogy meleg vagyok... :D
2015. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar ha egy csajnak tetszem meg nyomul.

Az ilyen mosolygasokra én meg semmit nem gondolok, nem érdekel

2015. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy minden duci csaj imád :D Pedig tök vékony vok. Már megszoktam. Nem zavar. Alapvetően még tetszik is, hisz növeli az egómat.
2015. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En is neztem mar meg srácokat utcan... Ugyanolyan joga van ramnezni... Igazabol semmi különöset, néha meg jol is esik
2015. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én azt a világot szeretném elérni, ahol a srácok néznének meg. Valójában egy természetes dolog, viszont mégse mernek ANNYIRA nyíltan kezdeményezni. Pedig egy két sráctól eldobom az agyam tényleg :D


26f

a lányokat megmondom pár mondat után, h meleg vagyok, hátmost inkább legyek őszinte, minthogy álomba ringassák magukat :/

2015. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ftf1983 ***** válasza:
Ha megnéz az nem érdekel. Ha elkezd nyomulni, akkor az nagyon zavar, főleg, ha tudja, hogy meleg vagyok, de próbálkozik.
2015. aug. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!