Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb 180cm alatti aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb 180cm alatti aktív melegek, zavarna titeket ez?

Figyelt kérdés

Zavarna-e titeket hogy a párotok/partneretek fiatalabbként magasabb és passzív?


Fiatal vagyok, magas, és passzív.


Én bennem alapként az rakódott le, hogy a párok idősebb aktív tagja magasabb, a fiatalabb passzív tag pedig alacsonyabb.

De mi van, ha ez megfordul és az alacsonyabb az aktív idősebb férfi, és magasabb a passzív fiatalabb fiú?


Szóval, idősebb 180cm alatti aktív melegek, zavarna titeket ez?



2015. aug. 6. 03:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagydarab 187/105 passzív pasi vagyok és nekem legjobban az 50-60 kilós,vékony alacsony pasik jönnek be... de azok nagyon!
2015. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hozzátenném,hogy 55 éves passzív vagyok
2015. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én 31 vagyok, 176 magas 67 kg és aktív. Szeretem a 20 éves vagy fiatalabb 18 körüli passzív srácokat. Nem baj, ha magasabb, lehet 190 cm is. ha őt nem zavarja, nekem bejön, hogy magasabb nálam :P
2015. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs gond ebből :D párom is uni én is.. Bár ő 2m+ magas én 1,73.. Soha nem volt problémánk ebből,. Inkább több poén stb.. ez pozitív :)

Mindketten sportolunk, normális testalkatúak vagyunk csak can 30~cm külömbség

illetve, hogy úgy írjam, mikor én vagyok aktív szerepben az sem gond egyáltalán (kicsi a bors de.erős) ><^

Mellesleg az ágyban szeretek vele ''birkòzni"

2015. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

9# válaszoló.

Amit nem a kérdésre volt válasz. A szeretkezést élvezném, de ha csak úgy lennék egy ilyen fiúval, felteszem kapcsolatban, ha nem is annyira de motoszkálna bennem a dolog..

Ettől függetlenül igazat írtál, csak nem ide illőt.

Ment a zöldkéz. Mindenkinek.

2015. aug. 7. 23:51
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

hát én 182cm magas passzív vagyok és konkrétan irritál, ha nincs minimum 185 cm, egész egyszerűen zavar :DD

de ahogy beszéltem aktívokkal, ők is jobban szeretnek alacsonyabbal lenni.

És a tapasztalatom azt mutatja, h az emberek nagy százaléka 175 körül mozog...

160cm magas aktív nem is tudom mit érez, ő lenne az állvasz*pó nem :DD

2015. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!