Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belőletek milyen reakciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőletek milyen reakciót vált ki, ha megláttok egy meleg párt közterületen összebújni, csókolózni?

Figyelt kérdés

Nem parasztlázításnak szántam a kérdést, őszintén érdekel melegek, heterók stb. véleménye egyaránt.

Én egyébként egy hetero kapcsolatban élő bi lány vagyok, ha valakit érdekel, és egy szombat hajnalban elém táruló jelenet ihlette a kérdést: egy szórakozóhelytől nem messze a füvön egy pasi a könyökén támaszkodott, szinte feküdt, egy másik srác vele szemben, először nem esett le mi a szitu, aztán világosodtam meg, ahogy közelebb értem, hogy részegen megy köztük a szájból szájba lélegeztetés, aztán meg szinte ott rögtön egymásnak estek.

Az én reakcióm: már régen nem találom sem undorítónak, sem izgatónak, sem egyáltalán érdekesnek, ha heteró párok (vagy akár vadidegenek - mert ki tudja) ölelkeznek, csókolóznak nyilvánosan. A melegeket teljes mértékben elfogadom, de ennek ellenére némi kíváncsisággal vegyes döbbenettel lestem őket, miközben elvörösödtem, és próbáltam nem vigyorogni, mint egy hülye. És fura módon izgatónak találtam, bár kissé helytelennek, amiért nem csak egy puszi volt, hanem szinte egymáson feküdtek.. mert bár engem nem zavart, de fele annyi emberre sem tartozott, köztük rám sem, mint ahányan láttuk.

Fura, mert egyébként a legtöbb esetben szimplán félre nézek, bár az is igaz hogy nem minden nap tárul elém ilyen jelenet.


2015. aug. 10. 22:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazt mint mikor egy heteró párt látok: Elmosolyodok, és diszkréten figyelem őket, és persze el is vörösödök. Annyira aranyosak a párok :3
2015. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagyna, ugyanúgy, mint heteró párok esetén.
2015. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmi,a munkahelyem elég közkedvelt a melegek körében,mindennapos látvány a kézenfogás-puszi-smaci.


Én hetero vagyok,mégis sokan megbámulnak ha a párommal látnak,volt,hogy be is szóltak stb .Tehát már csak ezért sem tudnék látványosan megbámulni senkit,tudom milyen érzés és mennyire rosszul tud esni .


"Intimebb" pillanatot életember egyszer láttam,Blaha aluljáró,két hajléktalan /hetero/ ,örökre a retinámba égett,és nem pozitív értelemben :D

2015. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, de elgondolkoztam a 8-as és a 13-as válaszadó véleményén is.

Magam is meleg vagyok, '88-ban, azaz 7 évesen láttam egy csókolózó fiúpárt a hatos villamoson, eléggé fölkavart, főleg, hogy a hatéves húgom kérdezte, hogy ők mit csinálnak, miért úgy, mint a szüleink sosem és nem furcsa-e. Jól emlékszem, azért is írom le, hogy számomra furcsa volt és most is az, hogy miért kell a "testiséget" mindenki tudtára adni. Tők mindegy, hogy zsiráffal, nővel, delfinnel vagy fiúval csináljuk, de nem tartozik szerintem SENKIRE, ahogy a szüleink sem az utcán nemzettek bennünket...

2017. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, kiegészíteni. Húgom annyit kérdezett:

"apu miért nem csinál ilyet anyuval?"

Hétéves fejjel csak annyit tudtam válaszolni:

"mert nem kell, mindenki tudja, hogy szereti"

És leszálltunk az EMKÉn...

2017. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
mi az az EMKE?
2017. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!