Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiú! Mit gondoltok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú! Mit gondoltok, hogy valami betegség az, hogy amikor felizgulok a köldököm bizsereg?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít a dolog, már nagyobb gyerekként észrevettem ezt a dolgot magamon és azóta egyre jobban idegesít. Vágassam ki sebésszel a köldökömet, hogy megszűnjön ez a dolog?

2015. aug. 14. 15:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Néha lerendezem magamnak, hogy ne bizseregjen, de aztán meg bűntudatom van miatta.
2015. aug. 14. 15:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéljük meg privátban!
2015. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a köldök bizsereg, ha felizgulsz? :P Majd a barátod ott is kényeztet. Erogén zóna sok van.
2015. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A köldökömben kezdődik a bizsergés, de eléggé zavar. nyilván nem csak a ott bizsergek.
2015. aug. 14. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm ez izgalmas. Nagyon is!!! :P Ha simogatod, akkor erekciód is lesz?
2015. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A bizsergésnek az erekció az eredménye, ami szerintem nem normális dolog.
2015. aug. 14. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lerendezem neked azt a bizsergő köldöködet! Ha akarod, írj rám privátban! Én elintézem neked, de meg azenyémet!
2015. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én köldökömet is elintézhetné már valaki, ezért mindenben benne lennék.
2015. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy többes köldökben én is benne lennék, de csak srácokkal.
2015. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!