Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek mesélnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macilacika kérdése:

Aktív melegek mesélnétek milyen volt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma mivel egyre jobban tudatosul bennem hogy meleg vagyok a válaszokat köszönöm :)

2015. aug. 18. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
szo.áás
2015. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem több mint a 90% passzívként kezdte, ha által közöl egy náladnál tapasztaltabb meleg srácot, te mondjuk minden hogy szűz vagy, akkor nagy az esélye, hogy passzív leszel.

A full passzív fiúk is szeretnek oktatni friss húst

Az első alkalmam jo volt, ijesztő eleinte, de csodás

Az első alkalmam aktívként nagyon jó volt, uralkodni egy másik srácon, aki bírja a durvább szexet és nem nyivákol mint egy lány ( bocsi lányok nem akarok általánosítani, rossz tapasztalatok ) na az elmondhatatlan

2015. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is passziv voltam az elso alkalommal.

A baratom eleg tapasztalt volt. Elotte valo hetekben sokat oraloztunk. Egyszer alkoholizalas utan levetkoztetett es belem hatolt. Borzalmasan fajt az egesz, egy ido utan abba is hagytuk. Rettenetes volt. Azota egyszer voltam passziv, azt sem elveztem.


Viszont az aktivkodas. A fincsi szuk popsiban a munka. Awwww. Annyira jo erzes, es az is, hogy az enyem, birtokolhatom. Szex utan meg oralt is szoktam adni. Egy ugyes passzivnak jar mindenfele kenyeztetes.

2015. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam passzív. Soha nem izgatott, inkább taszított hogy a fenekemben turkáljon valaki a farkával. Persze annak örülök, hogy a legtöbben meg ezt élvezik és ezt akarják. A fenekem a mai napig szűz és az is marad örökre.

Bi vagyok és szeretem kb. a fiúkkal is ugyanazt csinálni, mint amit a lányokkal szoktam. Vagyis megszopatom és megdugom őket. Kivétel az, hogyha szép a farka a másiknak, akkor szopni is szoktam néha.


Szóval ha aktívnak érzed magad, nem kötelező megdugatnod magad soha az életben. Amúgy tényleg jó volt az első fiúval. Persze nem nagy sztori, szoptuk egymást aztán két-három pózban megdugtam, óvszerben.


A pózokkal kicsit máshogy kell ügyködni, mint a lányoknál, mert ugye a pina és a segg kicsit odébb van a testen egymástól, emiatt van póz ami fiúval kényelmesebb és van ami lánnyal.

2015. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem az első " barátommal" sokáig csak kölcsönös orál volt. Aztán egyszer felmentem hozzá napközben, előre ment a szobájába, hassal lefeküdt az ágyra és kvázi úgy várta, hogy megdugjam. Mivel előtte erről nem volt szó kicsit bizonytalan voltam, hogy most tényleg dughatom?

De aztán végülis megfarkaltam és baromi jó volt :D

2015. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első alkalom nem volt nagy öröm. Még szűz voltam, és az első pasimmal akkor feküdtünk le először, előtte mondjuk egyszer már odadörgöltem neki a lyukához, de azt nem nevezném elsőnek.

Szóval elment felkészülni, én meg közbe annyira kanos lettem, hogy kivertem, amikor meg visszajött, persze nem is tudtam elélvezni, le is lankadtam, elég cikinek éreztem. Szerencsére megértő volt, és nagyon tapasztalt passzív, másodjára jobb is volt :P

2015. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vonzott, hogy megdugjanak, így mindegy lett volna, hogy mit mondott volna. Viszont sok rossz tapasztalatom volt. Volt pl egy idős pasi aki elég nyomulós volt.... A lényeg, hogy nekem az első nagyon vicces volt, mert elég könnyen elélveztem. Túl könnyen is :D
2015. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!