Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pedofil hajlam ha bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil hajlam ha bejönnek a fiatalka anime fiú karakterek? Igazi gyerekek nem de az anime fiúk sztem marha cukik.

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 20:21
 1/8 anonim válasza:
31%

Szerintem önmagában az a gáz, ha egy animére gerjedsz.. az már mindegy, hogy fiatal-e.. :DDD

Sok sikert :D

2015. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy ez pedofília, amennyiben megfelelő korúak azok a fiúk.

Velem hasonló a helyzet, mindig is a "kisfiús" arcú fiúk tetszettek. Ha választani kell, hogy Sylvester Stalone vagy Leonardo DiCaprio, egyértelműen az utóbbi. Nekem az igazán machó, férfias férfiak soha nem jöttek be.

Persze ez lehet, hogy azért is van, mert nem igazán szeretem, ha uralkodik felettem egy férfi.

2015. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én alapjáraton animés vagyok, és hát nekem ez megszokott :D Mondjuk eddig elég ritkán néztem így fiura animében, akkor mikor erre volt kiélezve pl hogy meleg vagy valami. Mindegy, animés körökben teljesen megszokott és egyáltalán nem gáz. :) 20F/bi
2015. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor jó. mondjuk az a gáz hogy 12-14 évesek ezek az anime fiúk ált. shounen animéket nézek... szoktam nézni hozzájuk készült yaoi oneshotot is...
2015. szept. 1. 20:55
 5/8 anonim válasza:
87%
Szerintem animében nem gáz. Ha élőszereplősben is akkor lehet h pedo vagy ...
2015. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Firedoom válasza:
100%
Animeben imádom a lolikat, es a valo eletben is bejönnek a nalam fiatalabb lányok. Itt nem kell tul fiatalra gondolni es magam sem vagyok tul idős (18)
2015. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szexibb egy jól megrajzolt fiatal anime srácnál... Ez nem pedofília... Ha egyszer szép. :D
2015. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha a Boku no Pico-ra gerjedsz, akkor ott bajok vannak... De amíg nem mozdulsz rá egy hús-vér gyerekne, addig nem zavarsz senkit.
2015. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!