Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eddig a fiúm csak gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig a fiúm csak gumival izélt, de a minap amikor berakta, sokkal jobb volt, jobban csúszott, nagyon klasz volt. Utólag árulta el hogy nem húzott gumit. Most megsértődjek hogy átvert, vagy hagyjam neki hogy azt tegyen velem amit akar? Én19/f ő 25/f

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 21:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

9: Kösz a kirekesztést :) Remélem te is ilyet kapsz az emberek többségétől.


Úgy általában, legyen szó hetero vagy meleg kapcsolatról: Ki a fa-.szom szexel gumiban tartós kapcsolatban?


Nálatok pedig még gyerek sem lehet. Kakabetegséget meg maximum ő kaphat el tőled. Ha már tartósan vele vagy, akkor biztosan tudhatod hogy nem AIDS-es és más baja sincs.

Szerintem az első is csak poénból írta a babát, mert ugye nektek a büdös életben nem lehet.

2015. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
ha rámennek a szexualitásra és utána nem választanak kategóriát akkor az összes kérdést ugyanúgy megjeleníti mint anno... és sokak nem veszik észre h a hetero kategóriába kéne lépni, helyette folytatják a köpködést meg a felháborodást ha felesleges a válaszuk.
2015. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a kérdésre válaszolva, ilyet meg szoktak beszélni egymást közt a párok. ha állandó a párod akkor is legalább menjetek el egy vizsgálatra és utána csináljátok gumi nélkül...ha meg nem állandó, esetleg nyitott kapcsolat, akkor inkább ne engedd neki


21,passzív

2015. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%

12: Szóval ha egy toleráns, liberális heteró vagyok, akkor nem is válaszolhatok egy meleg (vagy bi) kategóriás kérdésre. Nagyon kirekesztő vagy.


Főleg olyanra, ami UGYANÚGY ÉRINTI A HETERÓKAT ÉS MELEGEKET IS?

2015. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nem rólad volt szó... Én is egy bi vagyok, hetero kapcsolatban. (#9-es voltam, köszi.)
2015. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12: Sajnos csináltak egy ilyen kategóriát is, hogy Egyéb kérdések, ahol 90%-ban szintén amúgy heteró kérdések vannak. Szóval ha valaki látni akarja azokat is, akkor nem külön nyitja meg a heteró és egyéb kategóriát, hanem egyben az egész szexualitást (ahol a kérdések 80%-a ebben a két alkategóriában van amúgy).
2015. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!