Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehetek hetero ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek hetero ha az első szexuális élményem egy fiúval volt, és még élveztem is? Mégis hetero lettem.

Figyelt kérdés
7. ben volt egy 8. os sráccal.... volt kézimunka és orál, és az akkor nagyon bejött, de mire felnőttem hetero lettem.
2015. szept. 8. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
lókukit lettél heteró :) biszex vagy most is, csak előtérbe került a csajokat preferáló feled.
2015. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pedig utána még volt egyszer azzal a sráccal egy kis anál is, és azt is élveztem, de mára még a gondolat is kiráz tőle. ráadásul csak nőket szeretek :)
2015. szept. 8. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
biszex vagy, egyszer kipróbáltad és bejött...ennyi
2015. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne hagyd magad rábeszélni, hogy meleg vagy. Abban a korban még nem mindig kifejlett a szexualitásod. Mondhatni, megbolondítottak a hormonok. Ha érzed, hogy nem vonzódsz a fiúkhoz, akkor nincs is gáz.
2015. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biszex vagy te csacsi
2015. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Seggbekukiztál egy sráccal? Te totál homo vagy :D
2015. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Mi is szoptuk egymást és meg is dugtam egy gimis iskolatársamat, igaz előtte voltam már egyszer lánnyal is. Azóta eltelt 10+ év és nem volt más homo élményem. A nők érdekelnek, az utcán a nőket nézem meg, nőkbe tudok szerelmes lenni, nőkkel akarok kapcsolatot kizárólag.


Most itt binek mondom magam így is, persze a valóságban meg heterónak hiszen erről senki nem tud.

Ez olyan, mint amikor a filmekben az alkoholista feláll az Anti-Alkoholista Klubban és elmondja hogy ő alkoholista, igaz már 20 éve egy kortyot nem ivott. Tehát attól még alkoholista marad. Te is biszex maradsz attól még, hogy mára már a gondolataid is heteróak, hiszen egyszer ez mégsem így volt.

2015. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Utolsoval nem értek egyet. Nem az határozza meg a szexualitásod, hogy mi volt, hanem az, hogy mi van.
2015. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miert ne lehetne a kerdezo hetero.. sokan sokmindent kiprobalnak/kiprobaltak az eletben. Sot eletkorral is valtozik, nekem is volt hasonlo kapcsolatom gimiben, o kinotte, en meg nem. De attol meg azota is joban vagyunk, mintha mi se tortent volna :)
2015. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

8: Szóval valaki dugott már férfival, nővel, kutyával, transzival, hullával, 80 évessel és minden létező dologgal a világon (most nem akartam durvábbat írni), de ha most éppen az utóbbi években a nők érdeklik, akkor ő heterónak számít és kész.


Szerintem nem.


Továbbra is fenntartom az alkoholistás példám. Aki 20 éve nem ivott, de régen függő volt, az ma is alkoholistának vallja magát. Aki 20 éve nem dugott férfival, de régen igen, az ma is binek számít.

2015. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!