Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ha találnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ha találnátok egy olyan nőt, aki minden tisztában lenne és így is vállalna titeket, belemennétek egy paraván-házasságba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a hölgy eleve irtózik a szextől, tehát ezen a téren nem kellene teljesíteni, fel lennétek mentve, és közben olyan felvilágosult lenne a drága lélek, hogy behunyt szemmel elnézné a más irányú barátságaitokat is. Ő biztosítaná számotokra az életetek kereteit. Ez működne nálatok?

2015. szept. 11. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
miért kéne hogy egy nő biztosítsa életem kereteit? miért kéne bárkinek megfelelnem? csak házassággal lehet? senkinek nincs köze hozzá miért nem vagyok házas.. nekem mondjuk barátom van, lassan eljegyzem. külföldre tervezünk költözni pár év múlva és ott majd összeházasodni. nem értem egy melegnek miért lenne szüksége alibi házasságra. ki elől kéne ennyire titkolni? sose mennék hozzá és élnék együtt egy nővel ezért...férfival akarok. ilyen opció nincs vagy mi?:DD
2015. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe nem mennék bele. De egy leszbikussal összeházasodnék, az vicces lenne. :D
2015. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én belemennék ha szükséges lenne.
2015. szept. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán
2015. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Miért szeretnél egy "paraván-házasságot"? Az elvárások miatt, vagy esetleg gyermeket szeretnél? És el tudnád viselni, ha a nő is élné a saját beállítottságának megfelelő barátságait?

Komolyan érdekelne a válaszod.

/egy hetero nő/

2015. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a ferjemnek volt nagyon regen egy ilyen kollegaja. a sracrol orditott hogy meleg a felesege meg bortonor volt valami noi fegyhazban rola is orditott hogy a sajat nemet szereti. amit senki nem ertett meg ( a paravan hazassagot igen) az az volt hogy hogyan lett 2 szep es egeszseges gyerekuk? mivel ez a 80 as evek elejen volt nem hiszem (bar lehet) hogy IVF volt a megoldas?
2016. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mit takar az pontosan hogy paraván házasság? mondjuk számomra tökmindegy, mert nem mennék bele semmi ilyenbe..:D
2016. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!