Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy biszexuális férfi és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális férfi és egy meleg férfi élhet együtt boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nyilván van akinek sikerül, de mennyire jellemző ez? Biszex srácok, ti bele tudtok szeretni egy meleg férfiba is? :D A nők előnyt élveznek, vagy csak az számít, amit éreztek?


Van egy biszex srác akit nagyon megkedveltem, de félek, hogy ha lenne is belőle valami, nem tartana sokáig, mert én meleg vagyok, és nem egy nyitott kapcsolatra vágyom.



2015. szept. 13. 02:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Ne kezdj biszexuális férfival romantikus álmokat fantáziálni! Szexpartnernek ok. Kapcsolatban NEM! Nő mellett fog kikötni vagy egyedül.
2015. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Bár ilyen könnyű lenne nemet mondani. :D
2015. szept. 13. 23:35
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj meg, de semmiképpen sem:D Legalábbis én így gondolom, akárhányszor próbáltam meg, minden esetben az a válasz jött, hogy fiúkkal csak a kaland érdekli, lányokhoz tud vonzódni érzelmileg is:D Szóval ezt felejtsd el, ha esetleg mégis sikerülne akkor sok boldogságot. :) 18/f/m
2015. szept. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerül ;)
2015. szept. 14. 08:55
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

persze.

de ha családra vágyik akkor sokkal nagyobb esélyel fog a hagyományos családkép(apa-ffi,anya-nő) mellet dönteni,mint egy melegcsaládkép mellet.

persze ez sokmindentől függ-meg aztána szerel elmullik...

2015. szept. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi lassan egy éve vagyunk együtt, életem eddigi legharmonikusabb, legkiegyensúlyozottabb kapcsolata.

Persze semmi sem tart örökké, de innentől kezdve meg majdnem mindegy hogy azért hagy majd el mert talált egy fiatalabb, bevállalósabb passzív srácot, vagy mert "normális" életet akar élni férjként, apaként. Sőt, az utóbbit még meg is tudom érteni, bár lennék én is abban a helyzetben, hogy legyen választásom!

2015. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Bár megszakadna a szívem, talán én is el tudnám fogadni, ha egy nő miatt érne véget. Jobban fájna, ha egy férfi kedvéért hagyna el. :)


De persze egyelőre nincs semmi köztünk, a negatív tapasztalatok ellenére sem gondolom úgy, hogy egy próbát ne érne meg.

2015. szept. 15. 20:07
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Személye válogatja, így nem szabad általánosítani, de én is azt mondom, hogy vigyázz. Inkább csak flörtölgess vele ha tetszik, de ne szeress belé és ne akarj vele komoly kapcsolatot, még ha ő is komolyan gondolná, akkor sem.

A biszexuálisoknál változik az irányultság, van hogy évekig a fiúk érdeklik jobban, majd utána a lányok, szóval kiszámíthatatlan.

Nem vagytok egyenrangú helyzetben, neked csak a meleg élet kínálkozik, neki viszont mindkettő. A fiú-fiú kapcsolat tele van kényelmetlenséggel és szenvedéssel (bújkálás, titkolózás stb), mi van, ha néhány hónap múlva azt mondja, hogy inkább a kényelmes heteró életet választja? Ő megteheti majd, te meg nem.

Hidd el, ha szétmentek egyszer, ezerszer nagyobb fájdalom megtudni, ha a pasid mondjuk nővel jött össze, esküvő stb, mintha egy fiúval.

Sajnos én is kerültem ilyen helyzetbe, ezért tudom miről beszélek.

Elhiszem hogy tetszik neked az a fiú, nyilván érzelmileg se vagy közömbös iránta, s ilyenkor már tökéletesnek látod őt, s ezzel a súlyos problémával is úgy lehetsz, hogy "nem baj, elfogadjuk, merthát egy kapcsolatban alkalmazkodni kell stb".

Szóval lehet nem fog megtörténni amit leírtam, de megvan az esélye, így én a helyedben nem mennék bele komolyba vele....

2015. szept. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem bisexualisként volt kapcsolat meleg sráccal 3 évig! Husegben és szerelemben! Ez nem beálitottság függő
2015. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Egy csaj is vegyetek be harmadiknak, akkor mindenki tud játszani mindenkivel.

Illetve még egy lány elkélne!

2015. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!