Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy biszexuális férfi és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális férfi és egy meleg férfi élhet együtt boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nyilván van akinek sikerül, de mennyire jellemző ez? Biszex srácok, ti bele tudtok szeretni egy meleg férfiba is? :D A nők előnyt élveznek, vagy csak az számít, amit éreztek?


Van egy biszex srác akit nagyon megkedveltem, de félek, hogy ha lenne is belőle valami, nem tartana sokáig, mert én meleg vagyok, és nem egy nyitott kapcsolatra vágyom.



2015. szept. 13. 02:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
18-as, sajnos igazad van. Megfogadom a tanácsodat, és igyekszem nem beleszeretni, de ha ő is komolyan gondolná nem tudnék együtt élni a "mi lett volna ha..." gondolatával. Részemről egy lépést hátra. :D :D
2015. szept. 17. 19:21
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy tudunk.. én biszex vagyok és jobban vonzódom a férfiakhoz (sokkal jobban) mégis tudok boldog kapcsolatban élni nővel
2015. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egy biszex férfi ismerősöm a szexuális beállítotságát úgy magyarázta, hogy, hogyha meglát egy szép férfit, vagy egy szép nőt, mindkettő után megfordul, de viszont, ha egy férfivel él párkapcsolatban, akkor nem tudják felkelteni az érdeklődését nők, és fordítva. Persze, gondolom, hogy akkor is tetszik neki mindkét fél, de hűséges marad ahhoz, akivel együtt él. Most pl. férfivel él együtt, és boldog párkapcsolatban élnek. Nem hinném, hogy a hűséget szexuális orientációhoz kellene kötni, inkább személyiségfüggő.
2015. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy látszik igaz ez a dolog.. :/
2015. okt. 28. 00:29
 25/26 anonim ***** válasza:
90%

Éltem egy sráccal és a barátnőjével.

A srác hol a nőjével,hol meg velem volt.

Békén hagytuk egymást.Elfogadtuk,ez van.

2015. okt. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
33%

Ez elég nehéz mert kevés biszex srácot ismerek aki nem nyitott kapcsolatra vágyik. Konkrétan egyet se.


Miért zavar ha összefekszik nőkkel? Ez csak szex. Miért fosztanád meg attól az élménytől, hogy lányokkal is szexeljen. Mint írtam ez csak szex. Nem kell féltékenynek lenned! :)

2015. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!