Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol tudok segítséget kérni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok segítséget kérni? Baj van velem! (Meleg-biszex-hetero)

Figyelt kérdés

Tizenéves vagyok, probléma van a szexualitásommal, úgy érzem csak pszchiológus segíthet, viszont pénzem nincsen rá.

Volt régen egy oldal ahol kérdeztek, és egy orvos szabadidejében válaszolt ezekre a kamasz kori problémákra.

De most ha jól tudom fizetős, de mindegy is mert a nevét sem tudom.


Nem tudtok olyan oldalt ahol segítenek nekem? Nem tudom hogy egyszerűen milyen a beállítottságom. Nem tudom megérteni, hogy kihez is vonzódom valójában. Fiúkhoz, vagy a lányokhoz.

Úgy érzem, sőt tudom hogy mélyen gyökerezik bennem a baj.

Családom sajnos nem tud segíteni. Úgy érzem megvan kötve a kezem, és szendvednem kell, mert senki nem tud rajtam segíteni.



2015. szept. 13. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem a legtöbben átesnek. Ne pánikolj, nincs szükség egyből pszichológusra. Tedd amit jónak érzel, független vagy és szabad. Feszegesd a határaid, élj, ne bánj meg semmit, vagy inkább bánd meg, de ne azt, amit ki se próbáltál.:) szurkolok
2015. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem tudsz dönteni, akkor vagy biszex vagy, vagy aszexuális.


Vagy csak mivel tizenéves vagy, tombolnak a hormonok, és össze vagy zavarodva.

2015. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Kamaszpanasz van egy ilyen oldal ,nézd meg:)
2015. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De pánikolok.

Fiú vagyok, és megismerkedtem egy fiúval.

Nagyon kedvelem, de félek hogy megfogom bántani előbb utóbb.

És az szexuális téren lesz.

Ugyanis míg ő azonnal felizgul, nekem gátlásaim vannak, nagyon nehezen izgulok fel rá.

Mielött komolyabra fordulna a dolog kell hogy letisztázzam magamban a dolgokat, de egyedül nem fog menni nekem.

2015. szept. 13. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről!!
2015. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2015. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell összetéveszteni az erotikát a szexualitással. A nemi vágyat ebben az életkorban szinte bármi felkelti, nem kell korlátlan fantáziálgatásba mélyedni. Abban viszont nem értek egyet az egyik válaszadóval, hogy feszegesd a határaidat és próbálj ki mindent, mert szerintem épp az ellenkezője a követendő. Vannak dolgok, amelyekbe bele sem kell menni, mert nem lehet kijönni jól belőle. Ahhoz előbb kellő önismeretre és tárgyismeretre van szükség, ami azonban nem ennek az életkornak a velejárója. Ez bizony szinte olyan, mint a dohányzás, meg a kábszer és alkoholizálás. A feszültség levezetésének ebben az életkorban a legjobb módja a sportolás, testedzés (és mértékletes önkielégítés). Ha az ember rászokik valamilyen feszültségoldó, kielégülést okozó megoldásra, annak nagy a valószínűsége annak, hogy a későbbiekben a már valamennyire ismert, kipróbált megoldást válassza, ami aztán rögzülhet egész életére. Az emberi vonzódásoknál nagyon észnél kell lenni, hogy a pozitív érzések ne csapjanak át a testi kielégülést eredményező szexuális kapcsolatba. Sokan beleesnek ilyen hibákba, amikor a rajongás (diák-tanár, hivatali főnök-alárendelt, jó munkahelyi együttműködésben megvalósuló munkatársi viszony) és az alkotó együttműködés szexuális kapcsolatba torkollik. Ezt sok esetben utóbb megbánják, mert rájönnek, hogy a szimpátia, egymás iránti megbecsülés és szellemi-érzelmi vonzalom félresiklott, amikor testi egyesülésbe torkollott és egyben a további felhőtlen együttműködést is megakadályozza.
2015. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:

Kis srác, az csak az amerikai filmekben van úgy, hogy többszáz dollár az agykurkász óradíja. Magyarországon fizeted (illetve most a szüleid fizetik) a társadalombiztosítást, aminek rész az is, hogy szükség esetén pszcihodokihoz mehess.


Ha úgy érzed, szükséged van rá, akkor menj is. Az iskolában is van ilyen, de ha nincs, akkor is tudnak tanácsot adni, hogy hol van. Nem kell tudniuk, hogy miért kell neked ilyen, ha normálisak, nem is kérdezik. Ha mégis, akkor mondj valami mást nekik. Pl depressziós vagy (nézd meg a tüneteit).


De szerintem nincs erre szükség. A sráccal ismerkedj össze rendesen, ne csak felszínesen. Szeressétek meg egymást és akkor fog menni a dolog.

2015. szept. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha gátlásaid vannak.

Az első időkben ez fogja kijelölni a határokat, hogy egy "játékban" mennyire vagy hajlandó részt venni. Ha majd megbarátkoztok, akkor több verzió van. Vagy akkor sem fog tetszeni (és, ha kedvel téged, akkor a másik ezt elfogadja), vagy engedékenyebb leszel...

2015. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kezdjük az elején.hány éves vagy?
2015. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!