Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet hosszútávú párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hosszútávú párkapcsolat anál NÉLKÜL? (meleg)

Figyelt kérdés
Passzív vagyok, de képtelen vagyok elképzelni, hogy valaha is létesíteni akarok anális együttlétet, viszont szex nélkül nem marad meg egy normális kapcsolat sem, és nem szeretnék magányosan megöregedni...

2015. szept. 14. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
elképzelhető, amennyiben a másik fél sem igényli az efféle együttlétet.
2015. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy létezhet. Utolsó éves Schönherz-es voltam a Műszaki Egyetemen, amikor egy testépítő a szobatársam lett. Én is bi voltam, ő is. Mindkettőnknek az aktív szerep tetszett. De számtalan éjszakát végigszeretkeztünk anélkül, hogy anális behatolás történt volna. Egymás kielégítésének van még jónéhány módja, e mélkül is :-)
2015. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2015. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezhet.
2015. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze... mi is ritkán análozunk (értsd: van, hogy akár hónapokig nincs hozzá kedvünk). :)
2015. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok más módja van a kielégülésnek. Én is passzív vagyok, de én vágyom az anális szexre. Igaz, lehet amiatt, mert még nem volt barátom, és nem volt fiúval szexuális kapcsolatom. Ennek ellenére, ha lenne egy aktív barátom, aki mondjuk nem szeretné az anális szexet, akkor sem csinálnék belőle problémát. A szexualitást megoldanánk máshogy. Ez nálam nem kizáró ok. :) 20/f
2015. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, én pl. simán meg tudnék lenni nélküle.

26/F

2015. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezhet, ha az én párom ilyen lenne és szeretnénk egymást, megtalálnánk a kielégülés egyéb módjait. 20/F/aktív
2015. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, valószínűleg létezik is és ez attól még teljes értékű kapcsolat.

De nekem, passzívként, hiányozna. Mi is tartunk néha pár hét szünetet, mert nem mindig van hozzá kedve, energiája, ideje az embernek, de én ha szeretek valakit akkor azt mindenestül, minden formában kívánom.

2015. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szeretnék egy ilyen társat magamnak,akivel szeretkezunk, érzékien, mindent lehet- egy kivétel,az anál...

Tartós kapcsolatra jó lenne :)


54F/Bp

2022. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!