Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti mit tesztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit tesztek, amikor magányosak vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek. Mellékesen, ha valaki azt mondja, h menjek b***ni, bocsika, de az biztos nem segítene...talán rontana is a helyzeten.:/

19/m/f



2015. szept. 14. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Én is gyakran magányosnak érzem magam főleg ha arra gondolok, hogy nincs senki barátom. Ilyen esetekben gyakran depresszióba esek.


18/F/Passzív

2015. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Enis igy vagyok nem volt meg csajom se magas vekony vagyok, szomoru,lassan depis spanjaim sincsenek 20/f
2015. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
Ugye nem a magas vékonyhoz van "szerencsénk"? :D
2015. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én is magányos vagyok, ami nagyon rossz... 20 évesen még nem volt semmi... de próbálok nem gondolni rá, és nem nézni a helyes fiúkat. szóval el kell terelni a figyelmet, csak este nehéz... :( és nekem sem tetszik az alkalmi szex, szerelmet szeretnék :/
2015. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Társaságnak barátok, kielégülésnek Fleshlight. :D

Én sem szeretek alkalmikba belemenni.

2015. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is elég gyakran előjön ez az érzés. Még barátom sem volt. Most már eljutottam arra a szintre, hogy nem bírom a magányt. Eddig egész jól megvoltam társ nélkül, de már teljesen átértékelődött egy társ, és egy párkapcsolat szerepe, fontossága az életemben. Fontossá vált ez a dolog is, gondolom azért, mert érettebbé váltam, vagy nem tudom. :D Amúgy nálam ilyenkor nem igazán segít semmi, elmúlik magától, majd újra előjön. Néha szoktam azt csinálni, hogy tanulok, ami koncentrációt igényel, és így megfeledkezem róla. Zenét is szoktam hallgatni, direkt olyan számokat, ami az a tipikus laza, enyém a világ feelinget nyújtja számomra. :D Fel a fejjel, még előtted a fiatalság, és az élet. Sok sikert! :) 20/f
2015. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
A magányt ti választjátok... Van egy csomó lehetőség, barátok pl... Vagy kondi... 24 éves koromig szenvedtem, hogy magányos vagyok, meg hogy nem találok senkit, 2 év alatt eljutottam arra szintre, hogy vannak barátaim... Itt a probléma ott van, hogy ez ellen mit tesztek? Mert ha semmit akkor semmi sem fog változni... Gondolom megy a nagy párkeresés... meg a rómeózás... esetleg egy kis grindr... Személy szerint az egyéjszakás kalandoknak is van értelme, nekem 2 éves kapcsolatom kezdődött azzal- A kondi és futás tényleg jó, ha van egy célod, és nem sajnálod rá az időt és energiát, nem fog érdekelni, hogy magányos vagy... 26mf
2015. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Összekuporokod az ágyamba, és azt képzelem valakit ölelek magam mellett. :D
2015. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen jo lenne mar valaki!?😁16f
2016. dec. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!