Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarja a domináns aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a domináns aktív pasikat, ha szeretek szex közben "ellenszegülni", és játszadozni velük?

Figyelt kérdés

Ugye nem minden aktív várja azt el, hogy teljesen behódoljak neki. Szeretem ha rám kényszerítik az akaratukat, miközben tudják, hogy csak a nyomás miatt teszem :).


19/passzív



2015. szept. 25. 06:07
 1/6 anonim válasza:
75%

Ha tudunk róla, akkor nem, de ha nem, akk én hagyom a fracba, mert olyan, mintha szórakoznának velem, de ha tudatára adod, akkor majd mikor tényleg nem lesz kedved, akkor is rád fog mászni. Erre is megkell találni az alkalmat, gondolom minden nap nem mehet így. Nem szeretem, mikor az érzelmeimmel játszadoznak, az ágyban nekem másfajta játszadozás dominál...

Ugye ez magán vélemény;) Kinek hogy...

2015. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

2-es erre meg van a megoldás: Húzz el a francba!


Kérdező: Párom igazi domináns pasi, és nagyon szereti az ilyen játszadozást :)

2015. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Izgatna:) Engem legalábbis. Főleg ha hiteles
2015. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1: erre van kitalálva a biztonsági szó. ami nem az hogy "jajj ne" vagy hogy "ne csináld, nem akarom" hanem valami full random dolog, amit az ember ilyen helyzetben nem mondana, pl. "dévérkeszeg" vagy "csetres", amiről elég egyértelműen lehet tudni, hogy nem a játék része.


Akinek ez nem megy át az intellektusán, az ne szadómacizzon.

2015. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgi lehet veled:) Kipróbálnám
2015. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

na én ott hagynálak az tuti

nekem ne szórakozz

és sok más pasi is lelép.

majd meglátod

2015. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!