Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol ismerkedhetnék londonban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék londonban?

Figyelt kérdés
Inkább csak szexelni akarok a pasikkal milyen oldalakat tudtok?

2015. szept. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt még valahogy megértem, ha valaki falun lakik és úgy nehéz homoszexuális partnert találni.... Na de Londonban? 10 millió ember közül csak találsz olyat, aki szintén meleg. :D
2015. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát na:D

Tudtok valamilyen szexoldalt amit konnyu hasznalni?

2015. szept. 25. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Hát, nem Londonban de Angliában élek, megosztom veled a tapasztalataimat.

Online van ez a squirt.co.uk vagy mi a fene, érthető okból nem voltam rajta fönn, de tele van a plakátjukkal a város.

Akkor az újságosnál is nézz körül, sanszos hogy fiúknak is van valaki olyan mint nekünk a DIVA, abból is biztos találsz pár tippet, hogy hova menj, meg mikor.


A személyes ismerkedés se rossz, ha jókor vagy jó helyen.


Voltam Manchesterben, ott viszonylag sok melegbár van, egy kupacban, de többnyire lézengés van, hacsak nincs valami rendezvény. Ezeket kell keresni, akkor iszonyatos buli van.


Birmingham meleg negyede kicsi de nagy élet van.


Brightonban a helyiek véleménye szerint mindenki meleg. Nem vicc, nagyon durva, akárhova mész, 2-3 látványosan lmbtq emberke tuti lesz.


Londonban meg hát ajánlom a Sohot, illetve rogyásig van melegbárokkal, bemész, kinézel valakit, smároltok, aztán hajrá. Nekem legalábbis működött, és ahogy elnéztem a srác szekciót arrafelé is kb. ez van.


25/L,L

2015. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2015. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!