Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is nagy kérés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy kérés az életöl egy helyes, jóképű kedves, megértő, illedelmes fiú aki még szeret is? Tulnagyot kérek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 22:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
rohadtul nem nagy kérés csak lehet lusta vagy kinyitni a szemed
2015. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném kedves.
2015. okt. 5. 22:51
 3/28 anonim ***** válasza:
5%
Igaz, kérni azt kérsz amit akarsz. De akkor már miért nem azt kéred hogy kigyógyulj ebből a bajból?
2015. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Ti komolyan azért nézitek a homoszexuális témát, hogy beszólogassatok? Ennyi erőből ti gyógyuljatok ki ebből az elmebajból. Szerény véleményem, hogy ha nem tetszik valami akkor nem fogom keresni és megszólni. Elfordulok és tovább megyek kész. Nézzetek magatokba és ne itt éljétek ki a sérelmeiteket.


A kérdésre a válasz pedig, hogy nem hiszem, hogy túl nagyok az elvárásaid. Nekem is kb ez az elvárásom.


18/F/Passzív

2015. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Én megtaláltam. És itt gyakorin! :D Nagyon bízom benne, hogy másnak is legyen ekkora szerencséje. Csak merjetek kockáztatni! :D
2015. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező, pontosan ezt kérdezem én is!

És kezdem azt hinni hogy tényleg nagy kérés!

2015. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
#1 vagyok, most engem miért is pontoztok le? én támogatni próbáltam lehet csak a hozzáállása rossz, nem homofób vagyok
2015. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó! A szexualitás oldal fölött piros betűkkel ez áll:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a 18 év alattiaknak itt nem kéne semmit sem olvasniuk. Ha meg szerinted nyugodtan olvashatják, hogy ki mit dugott melyik testnyílásába, akkor talán az sem fog megártani az érzékeny lelküknek, hogy egy homoszexuális férfi kedves, megértő partnert keres magának.

Mondom ezt heteroszexuális nőként.

2015. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

11 vagyok. Természetesen a 9-esnek szólt a válaszom.

3-nak és 10-nek pedig annyit mondanék, hogy mivel a homoszexualitás NEM betegség, ezért ki sem lehet gyógyulni belőle. Kábé olyan lenne, mintha nekünk valaki azt mondaná, hogy gyógyuljunk ki a heteróságunkból. Nem tudnánk, még ha akarnánk sem, mert ilyen a szexuális beállítottságunk.

2015. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
1%

kedves 11-es szerinted ki tartja be azt a piros betűs részt? az össze irni tudó fiatal aki érdeklődik a szex után, az itt van!


Nekem pedig nem konkrétan ezzel a kérdéssel volt bajom, hanem azzal hogy egy kategória alá veszik ezt is meg a heterokat is.

Emberileg nincs bajom a melegekkel, de csinálják egy elkülönített részben azt amit csinálni akarnak, és had ne kelljen ezt néznie annak aki nem akarja.


Azokat a fiatal fiúkat, akiknek nem sikerül barátnőt találniuk és már nagyon kiváncsiak a szexualitás egyes részeire, nagyon könnyen el lehet vinni rossz irányba. Amikor a sok fiatal tini fiú írja itt ki kérdésbe hogy lecummantana akárkit. Mondhatod hogy ez normális, de hidd el nem az! mondom ezt hetero férfiként!

2015. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!