Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is nagy kérés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy kérés az életöl egy helyes, jóképű kedves, megértő, illedelmes fiú aki még szeret is? Tulnagyot kérek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 22:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Max amikor már kaphatók androidok
2015. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

(Mennyi elmebeteg van itt...)

Kérdező! Ez ne egy kérés legyen, hanem elvárás és magaddal szemben. Mindenki alapvetően megérdemli a boldogságot, ez alól te sem vagy kivétel. Valószínűleg rád fog találni a szerelem idővel, de akkor sem szabad keseregned miatta, amíg egyedül vagy. :)

2015. okt. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
13-as látom sok eszed nincsen.
2015. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

# 12


De édesem, te sem jutsz ám el sokáig, ha a logikáról van szó. :) Egybenézed a kategóriát. Oké, én is egybe nézem. Engem rohadtul zavar a fogamzásgátlós téma, de csak megnézem az alcímet, aztán már olvasom az alatta lévő kérdést.


De! Ha lenni egy csöppnyike kis eszecskéd, és felhagynád azt a marha nagy luxust, hogy egybe nézd a kategóriákat, és helyette külön rányomnál azokra az alkategóriákra, amik érdekelnek, akkor szűrheted is a kérdéseket, és nem kell a homokategóriát nézned. :)


Gondolom a leszbikus kategória egyáltalán nem zavar, pedig ugyanúgy homoszexualitás :DDD

2015. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Mi számít helyesnek, meg jóképűnek? Nagyon nem egyértelmű.

Feltételezem kaptál már ilyet az élettől de barát zónáztad. :D

2015. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a kérdező búzi.
2015. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha te is helyes, jóképű, kedves, megértő és illedelmes vagy, akkor nem feltétlen.
2015. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

19, gratulálok az éles meglátásodhoz :D


13, és tudod, hogy ezek a libsik már hányszor átírták a lexikont? Nekünk még volt eredeti Révay nagylexikonunk, azt például úgy átírták, hogy se lóvasút, se omnibusz nincs benne. Hülye libsik :D

2015. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért az mindent elárul az inteligenciáról,hogy akik szidják a melegeket mind alacsony százalékkal rendelkeznek. Gondolom az életben is professzorként tengetik a napjaikat... :D :D
2015. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem kérsz túl nagyot, én is kb. ezt várom el. Más kérdés hogy nem könnyű ilyen srácot találni...

26/F

2015. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!