Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan passzív meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan passzív meleg, aki erényövet visel vagy viselne?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
De ki az az aberrált, aki erényövet vesz fel a mai világban? Egyáltalán árulnak olyat valahol? vagy menyjek be az ABC be s kérjek egy erényövet? Még egy ilyen hülye kérdést...
2015. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek valakit akivel itt találkoztam, őhord erényövet mert a párja ezt léri tőle (azért kell neki hogy ne maszturbáljon) CB3000-et hord
2015. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, egyébként én is szeretnék, majd, írj légyszíves privátot!
2015. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van
2015. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van hát =)
2015. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De jó!!!
2015. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lehet
2015. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. :) Mondjuk érdekes, hogy eddig csak olyan párokról hallottam, ahol a passzív fél viseli az erényövet. Olyat nem, ahol fordítva, vagy mindkettő, pedig elméletileg lehetséges lenne az is. De végül is meg tudom érteni, hogy inkább így van, mert szerintem is egy passzívhoz jobban illik. Plusz olyankor a behatolás is sokkal élvezetesebb mindig, ha két együttlét között nincs lehetőséged kiverni magadnak. ;)
2015. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Plusz olyankor a behatolás is sokkal élvezetesebb mindig, ha két együttlét között nincs lehetőség" maszturbálni ;)


Csak érteni kell hozzá.

2015. okt. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

[link]


Ebben vajon hogyan tud pisikélni a szerencsétlen, aki hordja. Ott van mindig a párja akinél a kulcs van és leveszi addig. Nagyon kényelmes viselet lehet.

2015. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!