Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit csináljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak a meleg tesómmal?

Figyelt kérdés
Szerintem azért meleg, mert nem talált normális csajt. Fektessem le egy csajjal? Na de kivel? Vagy olyan fiút keressek, aki elvenné a kedvét? Ne értsetek félre! Nem zavar ha meleg, de az igen ha azért tesz így mert nem volt normális csaj... Szerintem még szűz 25 évesen... Értitek? Meg oké. Ha fiúval csinálja. Akkor is jó lenne ha elsőre olyan lenne akivel élvezi. Tudom nem kellene beleszólnom, de ha tudok segíteni miért ne tegyem. Bár nem tudom kit kérnék meg rá, de a lényeg, hogy szeretem és jót akarok neki.
2015. okt. 16. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd, és próbáld megérteni.
2015. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

1. SENKI se lesz melegebb, mert nem jut neki csaj.

2. Milyen alapon szólnál bele az életébe? Nincs jogod semmiképp.

2015. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén!
2015. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami szerinted jó,nem biztos,hogy neki jó. Ezt értsd meg.
2015. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Felfogtam, de ettől még segíteni szabad. Nem direktbe cska féldirektbe. Ő nem tudná. PL egy normális srácot vagy csajt találni, akivel ismerkedhet...
2015. okt. 16. 16:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatod,hogy szűz még vagy sem. Nekem is van olyan haverom, akinek még nem volt barátnője, a legtöbben nem is tudnak róla,hogy csajozna vagy hogy egyáltalán közeledne a lányokhoz stb. mégis fektetett már meg csajokat.
2015. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Meg akkor már inkább egy "normális" csajt próbálj ráuszítani.
2015. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos talált volna már barátnőt ha akart volna. attól em lesz valaki meleg hogy nem talál lányt, nem fogják vonzani a fiúk. ne szólj bele szerintem és ne fektesd le senkivel. teljesen mindegy miért akar fiút, ha fiúval jól érzi magát, akkor nem ez a lényeg? nem hiszem h ezen segíteni kéne. inkább beszélgess vele és ismerd meg az érzéseit, ne te találd ki, hogy neki mi a jó
2015. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy szűz? te mindent elmondasz kivel volál, mikor ?
2015. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj neki "segíteni". Ha meleg, akkor meleg. Ha a világ legjobb csaja fog rámászni, akkor sem fogja izgatni, mivel nő, ettől nem lesz heteró. Ha viszont a pasik terén se lenne szerencséje, akkor is ugyanúgy meleg marad, ez nem a sikertelenségtől függ. Szóval a "segítés" helyett egyszerűen fogadd el, hiszen attól ő ugyanaz az ember, mint eddig, légy nyitott, hogy megbeszélhesse vele a pasis dolgait vagy csak úgy általában a melegségét. Ugyanúgy kezeld, mintha heteró lenne, ez a legjobb amit tehetsz.
2015. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!