Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első partnernél mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első partnernél mire figyeljen az ember?

Figyelt kérdés
Tehát milyen buktatók lehetnek? Látom itt pl azt h a nemibetegségre figyeljek, meg ne menjek idegen címre, stb. Mik még amikre érdemes? Ti hogy kezdtétek?

2015. okt. 18. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még én is szűz vagyok. De nekem eleve kell egy kis ismeretség, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek egy fiúval, tehát egy teljesen idegen sráccal sosem szexelnék. Kell, hogy előtte valamennyire megismerjem, hogy meg tudjak benne bízni. 20/f passzív
2015. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne ezekre a dolgokra figyelj.

Elsősorban az legyen a fontos,hogy akivel lefekszel,az számítson neked,érezz iránta.

Ő ugyanígy legyen.A helyzet adni fogja magát,az érzések áramlása megoldja a dolgokat.

Tudni fogjátok,mit kell tenni.

Azért idegen címre és a nemi betegségtől tartsd magad távol...és remélem nem pénzért fogod tenni mindezt.

2015. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legfontosabb ismerd ki a másikat.

Legyen kis bizalom azért és megértő legyen veled eme szex dolgok terén.

Fontos használni fiús szeretkezésnél óvszert és ha az nem jönne be akkor síkosított,

Első alkalom fontos mert végig kíséri életedben gondolat milyen volt illetve esetedben lesz az első.

Egy megbízható Somogy megyei meleg aki magányos és titokban melegségre vágyik.Vagyis én .Szia remélem tudtam segíteni tanácsommal?

2015. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!