Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagy bi fiúk, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi fiúk, ti hogy kezdtétek anno?

Figyelt kérdés
Hol ismertétek meg az első partneretek? Mire figyeljen egy kezdő? Én ugyanis sok-sok tagadás után rájöttem, hogy érdekelnek a fiúk is, de para, hogy ismerőssel futok össze vagy lebukok, stb. Így kattogok, hol is kéne ismerkedni, meg, hogy kezdővel kéne vagy olyannal, aki tapasztalt, stb.

2015. okt. 30. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már néhány éve tudom, hogy meleg vagyok, és elég hamar sikerült elfogadnom. Most jutottam el arra szintre, hogy bár titokban tartom, ha lehet, de már nem érdekel, ha esetleg meg tudja valaki. :) Szerintem nálad is eljön majd ez az időszak. Én ezen az oldalon beszélgettem, ismerkedtem már sok sráccal, ugyanis nem vagyok fent társkeresőkön. Gondolom, te sem fogsz regisztrálni, ha ennyire félsz a lebukástól. Itt is van elég sok normális srác, csak általában ritkán írnak rá valakire. A "kevésbé normálisak" viszont írnak. :D Én találkoztam sok normális sráccal itt. Szerintem kezdetnek az is jó, ha itt beszélgetsz, ha írnak neked. Sok sikert! :) 20/f
2015. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eropolis-on ismerkedtem. Mondjuk mindig óvatosan pár kérdés, merre felé lakik, mi a munkája, stb. amiből ki tudtam zárni, hogy ismerős -e.
2015. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
Szerintem nem kell túlparázni. :)
2015. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
rosszlánynak öltöztem 14 évesen a bolond ballagáson,és annyira bejött,hogy az maradtam...
2015. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!