Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a pelenka fetisizmust és az adult baby felnőtt baba szerepet. Vmit mondanátok kiindulópontnak hogy mit kéne csináljak hogy egy 3-4 éves kisgyerek sterepébe tudjam magam képzelni? 20f

Figyelt kérdés
szerintem egy 20 éves fiú nagyon cuki tud lenni pelusban és nekem tetszenek. 16 éves korom óta szoktam ilyeneket nézegetni és úgy érzem én is szeretném átélni.
2015. okt. 31. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
wat
2015. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nezz meg egy pár meset, vegyel fel pelenkát (patikában lehet kapni) es kezdj el játszani a szonyegen, aztán kuldj nekem kepet magadrol igy :D
2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ééértem. lehet ez jó lesz. de a kép az miért kell?
2015. okt. 31. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Probálj vissza menni az időbe, milyen pelusod volt? Mit is csinálál? Ha mondjuk Libero vagy Ágnes pelusod volt szerezz be valami hasonlót.

Az első szerepjáték, pelenkázd be magad reggel 8-kor és probáld ki hogy 8 óráig semmit sem csinálhatsz, soha a pelusodat nem érintheted meg, stb. stb. várnod kell a délután 4 órát amikor hozzá érhetsz a kezeddel és kicserélheted.Közbe tedd amit mindég teszel. Felejsd el hogy pelenkád van. Na meg tudod csinálni ?

2015. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó hát megtudom sztem csinálni. de mit értesz azon h semmit nem csinálhatok?
2015. okt. 31. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy mennyi módon hozod fel ezt a pelenka témát. Legalább 20 kérdésed van itt fent. Ennyire nem kattan rá senki? :( Szurkolok neked. Esetleg nézz fel ide:

[link]


Itt is sok vegyes perverzióra nyitott ember van és fiatalok is.

2015. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
arra esetleg nem gondoltál kedves előző, hogy a több milliárd emberből akik a földön élnek, esetleg akad még másik 20 is rajtam kívül akiket foglalkoztat a dolog?
2015. nov. 1. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, a képek azért kellenek hogy lássam jól mulatsz-e közben :D
2015. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
abdl.hu
2015. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem 20 ember van, legkevesebb 1,5 milio ember bevalott pelenka fetisiszta. Az eladott ABDL termekek erteke 2014 eveben 1.2 miliard UD , ez egy szep osszeg de azt is jelezi hogy nem csak 1.5 milioan ilyen fetista van.

A pelenka fetis eltorpul a

-nagy cici fetis, szilikon stb., sok ferfi szereti a nagy ciciket kb 20%

-harisnya fetis ,a nok 30%, ferfiak 10% harisnya fetisiszta ,a nok megprobaljak mutatni hogy az o labuk szebb, kevesbe szorosebb mint a tobbi noe.

-magas sarku cipo fetis,nok 50%, ferfiak 1%, a nok imadjak es mutatjak hogy az o fenekuk magasabban van mint a tobbi no feneke,ez egy exklusziv noi nem fetis, magatartas, sokan szeretik.

-latex fetis, ez a fetis a szorterlenseggel egyutt van.

2015. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!