Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális ez vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez vagy csak én vagyok vele igy?

Figyelt kérdés
Nagyon furán viselkedik.Nagyon régóta ismerem.3 év kihagyás után találkoztunk a buszmegálloban,előtte is tetszet nekem de az öngyűllölet és félelem nagyon eltompitott (De sikerült elfogadnom magam). Kb. 2 hétre rá teljesen véletlen beiratkozott abba az iskolába ahová járok(Tényleg teljesen véletlen)Mivel "Érzelmi Analfabéta" vagyok nagyon nehéz megértenem mások érzelmeit.Igy mintha sötétben tapogatnék.Probáltam mindig normálisan viselkedni mellete de ezt szerintem ti is tudjátok hogy hogy nézhetet ki.Probáltam keverni a fejemböl de mindig azon kapom magam rá gondolok.Sikerült egy kis időt iskola nélkűl töltenem .Probáltam lehigadni felejteni.Eltelt az a pár nap igy. Mikor újra találkoztunk szinte ki ugrott a szívem.És mikor hozzám szólt mintha meg állt volna a világ.Tudtam hogy nagyon fájni fog ha hozzá szólók még is szinte epekedtem hogy hozzám szóljon.Mintha valami ördögi lény lenne aki a mosolyával megigézz... Bocs hogy ennyi mindent írtam ennek ki kellett jönni.valoszinüleg össze vissza írtam mindent.Semmi logika nincs benne. Homofobok kiméljenek.Mire kéne figyelnem ? Milyen apró jelekre? Lehet rossz témát választotam de csak egy egyszerű kérdést akartam erre ez lett belöle.Nyelvtani hibákért bocs.

2015. nov. 3. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, de könnyen változtathatsz.

Ő is homosexuális? Ha nem nincs miről beszélni.

Mond neki jobban megszeretnéd ismerni, mert nagyon szimpatikus neked.

2015. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lazisd el magad beszélgess vele minnél többet és látni fogod te is a jeleket
2015. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne teljesen biztos mindig valami ellenmondásba keveredem. Mert mikor beszélek hozzá olyan furán mosolyog viszont :3. Lehet hogy csak lány barátai vannak viszont van egy bárátnöje aki kapcsolatba van de nincs megjelölve hogy kivel akibe bele vagyok zugva nekki meg ezek elvannak rejtve és lehet hogy csak kombinálok.Egyszerüen nem birok rá kérdezni hogy kapcsolatban van-e. Mert biztos egyből lereagálná a dolgot..
2015. nov. 3. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nyíltan rákérdezned, hogy van-e barátnője, hanem csavarosan. Például hétfőn megkérdezed tőle, hogy telt a hétvégéje, mit csinált hétvégén. Ha van barátnője, valszeg fogja mondani, hogy vele volt. Emellett megnézheted a facebook-profilját. Ha van barátnője, akkor biztosan vannak fent közös képeik, vagy kiírta hogy kapcsolatban van.
2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!