Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátnőm szeretne 3 masban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretne 3 masban lenni egy másik fiúval és velem. Mit tegyek? Aranyos fiú de én nem tudom hogy menni fog e. már csókolóztam vele.18f

Figyelt kérdés

16 éves fiú, a barátnőm szerint cuki. multkor mikor együtt voltunk baromkodni, akkor a nap végén a barátnőm rávett hogy csókolózzak vele. és az nem volt rossz. de most többet akar. amúgy egy vékony kicsit hosszabb haju lányos alkatu fiú.


18f


2015. okt. 16. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Lool.😃😃
2015. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt rossz, de most többet akar"?- ezen behaltam. :D

Ha te vevő vagy az ilyen kalandokra akkor próbáld ki. De most ki kivel lenne? Azt akarná, hogy ti csináljátok egymással vagy hogy őt ketten. Ez azért nem mindegy.

2015. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne màr!Smároltatok?Ha csak lepippantottad volna az még elmegy,de a csók!Az màr egy bensőséges dolog.

Amúgy csinâljàtok csak meg.Vegyétek fel,aztán töltsétek fel a redtube-ra aztàn jöhet a link.

Ja hogy még nincs 18!

Hàt akkor jó szórakozàst!:)

2015. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem azért a leszopás kicsit durvább de mind egy. a csókban sztem semmi nincs. amúgy szeretné hogy mi ketten.... és persze ő vele is. de én úgy érzem jobban kíváncsi arra hogy mi ketten.
2015. okt. 16. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ennek egy kis kihasználás szaga szerintem. Én ilyen esetben nem lennék benne a dologban, mert eléggé para, ha kiderülne utána. Bár ha lesmároltad... te tudod. Szerintem hulyeere vesz a barátnőd.
2015. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts a barátnőddel, és gyere össze a fiúval.
2015. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenben én is benne lennék:P
2015. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Aaa en nagyon nagyon elveznem:Pmegneznem a baratomat egy masik fiuval, sztem iszonyat szexi:D hajra, jo lesz az;) ha valamit nagyon nem akarsz, akkor azt nem hiszem h raderolteti majd



22/L

2015. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Várjunk csak. Képesek lennétek homarat csinálni a pasitokból??? Én a párom kedvéért benne lennék sok mindenben, de azért ne buzuljunk már ilyen szinten!

33F

2015. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha barátnőd azt akarja hogy mással legyél akkor nem szeret téged.. Ugyan ez a helyzet ha fiú akarja hogy a bnője lánnyal is legyen.. Értem én hogy izgatja (engem is izgat hogy két bi lánnyal csináljam) de akit nem zavar az hogy a párja rajta kívül mással is csinálja, hát nem tudom..
2015. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!