Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha nagyon szexelnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon szexelnék már, de én az igazival szeretném majd csinálni de ő meg még nincs sehol?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Tegyél le arról, hogy létezik olyan, hogy "igazi". Mikulás sincs meg húsvéti nyúl sincs, ezek mind tündérmesék.
2015. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Maszturbálj.
2015. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Sokak nevében szólhatok szerintem.

Az első igazi szerelmeddel csinálni,nagyon szép dolog.:)

DE,amikor szakitassz vele,rájösz,hogy k**vára mindegy ,hogy egy olyannal veszited el akit szeretsz,vagy aki csak bejön neked.Én special beleestem abba a hibába,hogy szerelmes lettem,a pasinak adtam magam,erre ő megcsalt!?

Wtf?inkább adtam volna oda valaki másnak aki becsüli a nőket,mégha nemis akar tőllem komolyabb kapcsolatot.

Csak vélemény :)

2015. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, úgy is átjött a lényege hogy csaj vagy. :)

Mert ez a homo kategória.

2015. nov. 9. 23:59
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Lefele pontozni én is tudok, bizonyítsátok be, hogy van olyan, hogy "igazi", és akkor majd elhiszem.
2015. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
5-ös, én megtaláltam. Tehát indirekten bizonyítottam.
2015. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Mit bizonygassak neked rajta? Én megtaláltam. Nekem ez elég bizonyíték.
2015. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes az igazira várni.Nem azért, mert nem létezik, hanem, mert sokkal jobb, ha már van tapaszalatod, mire őt megtalálod. :)
2015. nov. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy 8-as mondja. Az igazinak nyilván mindenből a legjobbat akarod majd adni. Szexből hogyan adod a legjobbat, ha nála teszed az első botladozó lépéseket?
2015. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

#6, #7,


Oké, beszéljünk 15 év múlva.

2015. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!