Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha nagyon szexelnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon szexelnék már, de én az igazival szeretném majd csinálni de ő meg még nincs sehol?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 23:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ööö...vársz rá?!

amúgy meg naív vagy. ha szerelmes leszel egyből azt fogod hinni h ő az igazi és lefekszel vele. de közben meg honnan tudod? egyáltalán mitől lesz egy srác az igazi? honnan tudod h 5-10 év múlva nem fogtok szakítani és nem lesz más?

2015. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
én mondhatjuk, hogy megtaláltam azt azt embert akire évek óta vágytam és jobbat nem kívánhatnék. nekem ő az igazi és állítása szerint én is neki:) nagyon nagyon remélem hogy ez 20 év múlva is így lesz. jelenleg elképzelni se tudok jobbat meg soha nem is tudtam. DE nekem full mindegy hány fiúval szexeltem előtte, ugyan olyan jó most vele. a legjobb. és nem bántam meg, hogy nem vártam rá (vártam, de nem szex terén) mert nem oszt nem szoroz, hogy előtte kivel feküdtem le:D totál értelmetlen szerintem, nem leszel értékesebb ember tőle. és a szexen sem fog javítani, hogy vársz valakire. szép ha számodra ennek értéke van, akkor hajrá. senki sem akadályoz. de miért vársz megerősítést ha neked ez így oké?
2015. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 id. Géber Péter ***** válasza:
56%
Viszket?
2015. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes felvetés,hogy az "igazi"-hoz jobb,ha már "tapasztaltabb" vagy. Vagy mondjuk elhasznált, eldobott, csalódott...? A szexet együtt jó felfedezni. Ráadásul nem vagyunk egyformák. Kitapasztalom Jancsit vagy Julcsit és azt hiszem,hogy ez majd bejön Ferinek vagy Fruzsinak? Hol itt a logika? Ha szexelnél akkor is érdemes várni. A szex fontos,komoly és szent intim dolog két ember között. Nem kell elsietni! Ismerkedj,és foglald el mással az energiáidat. Sport, tánciskola - ott ismerkedni is lehet - egyéb... és olvass tanulj a szexről. Jó könyvek vannak.
2015. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a párkereső oldalakat.

Aki keres talál (előbb vagy utóbb megfeleleőt.)

Az igazi csak egy mítosz, ami pár hónapig, esetleg fél évig tarthat...

De ha nagyon sürgős az ügy, akkor keresgélj az újságok apróhirdetéseiben, a masszázs rovatban...

Persze ezt csak tűzoltásra ajánlom, egyszer ha nagyon sürgős lenne az ügy.

A léleknek nem jó az érzelem nélküli fizetős etye-petye...

2015. nov. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan hogy "igazi", legjobb esetben is csak "igazik" lehet. Mindig azt tartod "igazi"-nak akibe éppen szerelmes vagy. Semmi több. Összekevered a valóságot a tündérmesékkel.

"Igazi"-t találni csak annyira nehéz mint szerelembe esni, ezért mondja itt sok idióta hogy ők megtalálták az "igazi"-t. De valószínűleg csak nem fogják fel hogy pusztán szerelmesek, és semmi több.

2015. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
ha seggbe megy nem mindegy hogy igazi vagy nem igazi?
2015. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Verunika válasza:
Ne foglalkozz a sok illúzióromboló válasszal! Először is, kérdés, hogy hány éves vagy? Ha még nagyon fiatal, akkor maszturbálj, ismerd meg a tested, az a későbbi szexuális életedben is jól jön majd. Ha ezen a korszakon túl vagy, akkor próbálj addig várni, amíg nem találsz egy olyan társat, akit szeretsz, akiben megbízol, akire rábízhatod magad. Nem biztos, hogy ő lesz igazi, ez menet közben og kiderülni. De ha szeretitek egymást, akkor nagyon jó élményeket szerezhetsz testi- lelki szinten egyaránt, és nem fogod megbánni, hogy vele történt meg először.
2015. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Mandy1408 ***** válasza:
14-esnek abban igaza van, hogy minden embernek más a jó.
2015. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!