Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoból heteró. Vajon sikerülhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoból heteró. Vajon sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 éves vagyok, meleg, és most életemnek egy olyan pontjára jutottam el, hogy minden bizalmam a férfiak iránt elveszett, nem akarok alkalmizni, sem egy másik kapcsolatot keresni, sem más megoldás nem érdekel. Nem veszett ki a vonzalom a férfiak iránt, de egyszerűen néha úgy érzem, hiába szinte gyönyörű a pasi, nem tudnék hozzáérni. De nagyon szeretnék családot, gyereke(ke)t, nagyon családcentrikus vagyok, és elgondolkodtam azon hogy megpróbálok heteró kapcsolatot létesíteni, és ezt a meleg vagyok témát elnyomni. Tudom hogy nem lehet, sőt..., de vajon megér egy próbát?


Megtörténhet-e az, hogy egyszer azt mondhatom, hogy boldog férj, jó apa vagyok?



2015. nov. 14. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Hát ez lenne az ideális ugye, kérdés, hogy képes vagy-e rá. Azt hiszem fejben dől el minden!
2015. nov. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fejben teljesen tanácstalan vagyok, mert nem akarom azt se, hogy minden sikerül, aztán egyszer évek múlva meghülyülök és otthagyom mindazt amit felépítettem, életet, családot, gyerekeket, egy srácért.
2015. nov. 14. 23:49
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

Keress egy olyan csajt aki nem szeret szexelni. Sima ügy, a nők nagyrésze semmirekellő az ágyban. Viszont családra mint vágynak, a biológiai óra miatt.

Persze úgy fair, h megegyeztek, neked lesznek alkalmi kapcsolataid, neki is lehet, ha akar.

2015. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megbolondultam, de ezen a megoldáson most elgondolkoztam :(
2015. nov. 14. 23:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Rá mennél szerintem lelkileg. Meg aztán kitennéd ennek a gyerekeidet, hogy esetleg ki szivárog hogy apu titokba férfiakkal kúrogat seggbe?
2015. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj hülyeséget..hiába lenne családod ha nem éreznéd magad boldognak, csak rosszabb lenne hidd el. Így is meg lehet oldani, melegként a családot :)
2015. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a nők nem fognak megbántani? Nem a férfiakkal van a baj, hanem a rossz emberekkel.
2015. nov. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs,de 24 évesen még szerintem fel sem fogd mennyire nagy felelősség családfőnek lenni egyáltalán.

Ha egy kapcsolat fenntartása is nehéz,akkor ez még nehezebb.


Amúgy szerintem beteges,hogy két olyan fél van együtt egy kapcsolatban,ahol az egyik vagy egyik nem/sem vonzódik a másikhoz.


És a gyerekek nem játékszerek.Hidd el egy gyerek megérzi,ha apu és anyu nem "úgy" vannak együtt.


Amúgy is fiatal vagy,mire te abba a korba lépsz,lehet már a melegek is fogadhatnak majd örökbe.

2015. nov. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Neha teljesen tanacstalannak erezheted magad, ez termeszetes. A dolgok viszont szimplan nem igy mukodnek, gondolj memnyi kart tenne benned az h elmyomsz vmit. A csaladot illetoen pedig, melegkent is lehetsz Jo szulo csak meg kell talalni a modjat. 14f/m
2015. nov. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Igen, sikerülhet, ez saját tapasztalat. Ha rám írsz beszélgetek veled róla.
2015. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!