Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én járom meg így mindig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én járom meg így mindig?

Figyelt kérdés

az elmult hetekben póbáltam ismerkedni itt "helyes" fiukkal de mindig csalódnom kellet mikór képet kültek magukról.. Mostanra feladtam, én vagyok ezzel csak így?


18\f



2015. nov. 15. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A gyakorikerdesek.hu nem társkereső oldal, egyszerűen nem arra találták ki és nem is alkalmas rá. Menj fel egy társkeresőre, ott megtudod nézni a képüket és a profiljukat még a beszélgetés előtt.


19/F M

2015. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem már meg ezen az oldalon valóban helyes srácokat, akik szintén helyesnek találtak engem, szóval kölcsönös volt a dolog. Elég hamar feladtad. Légy kitartóbb! 20/f (meleg)
2015. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
oke :)
2015. nov. 15. 16:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is épp ezért nem ismerkedek itt, a legtöbben úgy sem jönnének be, vagy én nem az illetőnek, aztán mire ez kiderül... Ezért vannak a társkeresők, bár ott sem sokkal jobb a helyzet, és mindenki alkalmikat keres szinte. 21/f
2015. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A helyesség elég relatív, énis annak tartom magam és igen énis találkoztam itt nem épp azokkal de pár helyes sráccal is :) bár lehet csak a kivétel erősíti a szabályt..:D 19f
2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Biztosan. Itt én olyanokkal találkoztam akikkel hímvessző képeket cseréltem. Bár nem nagyon izgat de képet SOHA nem adok ki és igen ez nem társkereső oldal.
2015. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
meglepődsz h a jó palik nem itt társkeresőznek? aranyos vagy...:D
2015. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

"mikór"

"kültek"

Szerintem csak simán megunták a helyesírásod.

Hogy lehet az egyébként is hogy az le tudod írni hogy "én", de az "elmult"-ra már lusta vagy kirakni az ékezetet?

2015. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hogy azt*
2015. nov. 16. 14:26
 10/14 A kérdező kommentje:
egyebkent sz@r lehet neked ha mar csak a helyesirasoddal tutsz hoditani
2015. nov. 16. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!