Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik haverom leszopott egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik haverom leszopott egy férfit női ruhában és a tökös nőkre gerjed. De azt állítja nem meleg nem biszex hanem a nőkhöz vonzódik és a tökös nők azok NEM férfiak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha már szereti a farkincákat, akkor már tuti nem lehet heteró.
2015. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez miért erdekel ennyire? Nm tok mindegy ha nki jo? 14/f/m
2015. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ha már farkat szop, akkor egyértelmű a képlet, akármilyen ideológiát is gyárt hozzá. Mindenesetre szívesen lennék a haverod haverja, mert én is gerjedek a hamvas, tökös lánykákra. :D 41/bi
2015. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy transznemű nő nem pasi. Nagyon nem.

Az ember neme nem a genitáliákon múlik.

Egy meleg pasiknak miért jönne be egy szép arcú, kerek csípőjű, hosszú combú, szép cicivel rendelkező lány attól hogy farka van?

2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is el tudnám képzelni a szexet egy ilyen "csajjal"!Imádnám meztelenül leszopni!
2015. dec. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is szoptam már másik pasit női fehérneműben. Én csak arra gerjedek, hogy rajtam legyen női (bár anélkül is szívesen csinálom).

Mindenesetre amikor raktam ki olyan képet, amiben abban vagyok, megugrott az érdeklődők száma :)

2015. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!