Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért utálja sok meleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja sok meleg a biszexeket?

Figyelt kérdés
Én biszex vágyaimat élném ki. Kaptam is tanácsot, hogy hol ismerkedjek, de egy csomó olyan volt, hogy biszexek NE írjanak neki. Én csak egy normális srác vok bi vágyakkal. Mi ezzel a gáz. Tisztán leírom h csak szexre keresek havert de rendszeresre. Szóval nem értem...

2015. nov. 22. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én meleg vagyok, lefeküdnék biszexel, de sokan félnek attól (köztük én is) , hogy ezután több lesz mint alkalmi szex, és ezért inkább biztosabb ha teljesen meleg az illető.. ez nem utálat
2015. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz furulyáztatni írjál.
2015. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A biszexeknek pont kétszer annyi a potenciális partnerük mint a homoknak vagy a heteroknak.
2015. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nagyon potensek:D
2015. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért szokták utálni, mert hogy csak szexkapcsolatot keresnek szóval a probléma része mindenki aki erre megy! Én bi létemre nem tudnék ilyen lenni...
2015. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petike30 ***** válasza:
Szia ok a dolog ha pesti vagy vagy közelben lasz
2015. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!