Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Barátaim nem értik meg mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátaim nem értik meg mit akarok (? ) Többi lent

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. A legjobb barátaim (köztük fiúk is, lányok is) tudják rólam. Elfogadnak ilyennek, ugyanúgy keresik a társaságomat mint mielőtt elmondtam nekik, semmi nem változott a kapcsolatunkban. Ám mikor felhozódik a téma, hogy lányok, meg párkapcsolatok stb, mindenki meg akar változtatni.. "segiteni akarnak" rajtam. Mondják hogy próbáljak ki ezt azt lánnyal, hogy meglátom jobb lesz, sikerülni fog változni - és néha már olyanokkal tömik a fejem, hogy néhány percre tényleg azt gondolom hogy meg fogok változni, de aztán rájövök hogy nem tudok, nem akarok. Az a baj, hogy nem értik meg, hogy én soha nem akartam megváltozni, én meleg ként akarok boldogan élni, és tudom hogy csak jót akarnak nekem, de nem szeretem az ilyen kisebb konfliktusokat. Még csak fél év telt el azóta, hogy felfedtem magam előttük, vajon ez még túl korai nekik hogy teljes mértékben elfogadjanak? Idővel elfogadják a tényt hogy nem fogok megváltozni? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2015. nov. 22. 13:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Jó sötét barátaid vannak. Gondolom azt hiszik, hogy melegnek lenni, választás kérdése csupán.
2015. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg őket meleg vagy leszbi kapcsolatra bíztatni, mondván, hogy 'sikerülni fog' és te csak segíteni akarsz nekik.... Hátha ettől észbekapnak.
2015. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Minden bizonnyal nincsenek tisztában a melegséggel. Ahogy az első is írta azt hiszik hogy ez választás kérdése. Meg kell értetned velük hogy már pedig ez nem választás kérdése, hanem tény és való. Tedd fel nekik a kérdést: Ti megtudnátok változni? Tudnátok szeretni a veletek azonos neműeket? nem? Honnan tudjátok ha mág nem próbáltátok?

Ezek a kérdések rájuk is vonatkoznak ám, így talán megértenék a dolgot, azt hogy mink is normálisak vagyunk, csak mi sokkal kevesebben vagyunk..ha továbbra sem értik meg, akkor szimplán hülyék és nem fogják fel

2015. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
igazuk van az előttem íróknak, fordítsd "ellenük" a dolgot, hátha úgy rájönnek. ha nem, akkor egyszerűen csak engedd el a füled mellett a témát és tereld meg ne reagálj rá. meg fogják unni.
2015. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petike30 ***** válasza:
Szia ha elfogatak ez a ka mu duma vagy csak neked teszik jot amugy aranyos vagy ès bàror ha pesten keresgèlsz irhaccc
2015. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, Erdélyben keresgélek sajna :)
2015. nov. 23. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha el tudnak bizonytalanítani egy kicsit is, akkor érzik, hogy lehet rád hatni. Ha ezt nem éreznék, akkor talán abbahagynák, de ehhez neked kell változnod, és néhány percre se úgy gondolni mégis.
2015. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!