Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok többsége miért szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többsége miért szeretne magának egy meleg barátot?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

En nem akarok

13l

2015. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mert a meleg sracok erzekenyebbek es sokszor van az hogy egy meleg srac a csaj legjobb baratja, ok is olyan lanyosak es jobban megertik az embert mint egy hetero pasi.
2015. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nos én meleg vagyok de amit a barátnőim mondtak.

1. Nem a potenciális barátnőt látom bennük,így időt szánok rá hogy megismerjem őket.

2. Van valami a melegek kisugárzásában ami vonzó nekik

3. Kitudják beszélni a pasikat

4. Jó tanácsokat tudnak adni Pl: divatról,pasikról.

5. Nem vesznek össze egy pasi miatt ha mindkettőnek tetszik (mert ha a pasi hetero akkor a csajnak van nála esélye, ha meg meleg akkor a fiúnak) és szokták is segíteni egymást

6. Tudnak vásárolni,a melegeknek jó a szépérzékük,sokan tudnak közülük sminkelni.

2015. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

nekem ugyan nem hiányzik

24L

2015. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 electroman75 ***** válasza:
47%
A nagy többségük NEM szeretne.
2015. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
utolso nem pasikent hanem sima baratkent de ugy latszik nehez ertelmezni a kerdest
2015. nov. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem a puncit látják bennük, hanem az embert.


Hányszor kell még ezt elmagyarázni?

2015. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék! :) Jó lenne egy igazi fiú barát, aki nem feltétlen akar idővel megfektetni..
2015. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, köszi, hogy így összeszedted, tényleg ezek a legfőbb indokok amiket hallok lánybarátnőimtől :D (Persze amellett, hogy szeretnek is ^^ :D) Lopom, ha nempróblémó ^^
2015. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!