Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan pasi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki szexelt már börtönben aktívként?

Figyelt kérdés
Sok legenda terjed a börtön szexről. De mindig a passzív fél élményeiről van szó. Engem most az érdekel, hogy hogyan lesz valakiből odabent aktív. Főleg azoknál érdekes ez, akik a szabad levegőn nem nyúlnak pasihoz.

2015. nov. 30. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy lesz valakiből aktív, hogy erősebb, mint a többiek :D meg már eltöltött bent jó néhány évet, és átalakult az értékrendje meg az életmódja.
2015. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd be YouTube hogy "Bebukottak" és nézd meg a börtön életről szóló dokumentum filmet.
2015. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A bebukottak kiskorúakról szól. Ott sok minden más, mint a felnőtteknél. És a kérdés ott is ugyanaz. Mi visz rá az elsőre?

Az egyértelmű, hogy az erősebből lesz aktív, nem a gyengébből.

De aktívként is át kell esni a van-e gusztusom egy másik pasihoz kérdésen ha eredetileg nem igazán meleg az illető. És mennyire motivál valakit az, hogy megalázza a köcsögöt és mennyire a tényleges nemi vágy?

Ha a nemi vágy a nagyobb, akkor is erőszakkal jut a dologhoz az illető, vagy mondjuk fizet érte védelemmel, cigivel vagy ami van?

Olyan van, hogy akad odabent igazi meleg, aki ingyen is? És létezik börtönben szövődő szerelem vagy ahhoz hasonló vonzalom?


A passzívakról az a kérdésem, hogy van-e bármi esélyük arra, hogy ők élvezzék a börtönszexet, legalább néha? Ez külön kérdés melegeknél és heteróknál.

2015. nov. 30. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki vannak éhezve, a börtönben is vannak melegek. Ezek megtalálják egymást és dugás. :D ha mindkettő meleg akkor élvezik

Ha meg egy meleg megdug egy heterót az nem fogja élvezni.

2015. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Akik szexelnek heterok a börtönben azokból melegek lesznek
2015. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


aki hosszabb időt tölt börtönben, az tulajdonképpen átkerül egy teljesen másik társadalomba, ahol ugyan úgy írott és íratlan szabályok vannak, mint a kinti társadalomban. és ugyan úgy rétegződik is, csak más szempontok alapján. aki ebben éli le életének egy jelentős részét, az átveszi annak a közegnek az életfelfogását és normáit. persze lehet, hogy már kint is volt benne hajlam, esetleg biszexuális volt; ez egyénfüggő. azt nem tudom mennyire jellemző, hogy szerelmi kapcsolatok alakulnának a börtönben, viszont akik huzamosabb ideig össze vannak zárva, azok nyilván közelebb kerülnek egymáshoz. ezt nem feltétlen szexuális értelemben kell venni.

2015. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A börtönben óriási nyomás van, ami sokszor nem csak a rabok miatt alakul ki, hanem a fegyőrök miatt is. Rengeteg lehet bent az erőszakos ember, akik nem bírnak az ösztöneikkel.
2015. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régi kérdés, de azért válaszolok.

Amiről a böriben szó van, az az úgynevezett pszeudo-homoszexualitás. Ha kikerülnek abból a környezetből, a saját szexuális orientációjuknak megfelelően fognak viselkedni.

2017. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, hogy ez nem ide illik, de aki Londonban élő meleg magyar, az kérem segítsen! Én is az vagyok, és lenne pár kérdésem a témával kapcsolatban...

Kérem, a Londonban élő meleg magyarokat, hogy írjanak rám privátban!

2017. júl. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Mivel kint is passzív voltam,bent kimondottan élveztem...
2017. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!