Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdtem a kolis nevelőtanár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a kolis nevelőtanárommal, mit tegyek? Bocsánat, hosszú lett.

Figyelt kérdés

Rettenetesen zavarban vagyok, a szüleim évek óta zaklatnak azzal hogy aszexuális vagyok csak mert nem volt még barátnőm és kezdtem már én is elhinni hogy az vagyok, de most meg teljesen össze vagyok zavarodva, mert lefeküdtem a nevelőtanárommal- aki fiú. És nem is ismerem szinte.

Szégyellem magam nagyon, de nem undorodok tőle, nem tudok dühös lenni rá vagy a helyzetre.

Buli volt a koliban és én sose iszok alkoholt, ő se volt részeg vagy ilyesmi és odajött beszélgetni mert látta hogy egyedül vagyok. Hangos volt a zene meg ilyenek, úgyhogy fölmentünk egy másik emeletre és leültünk beszélgetni. Órákig beszélgettünk és egyszer csak mondta, hogy szeretne megcsókolni és szabad-e. Mondtam hogy nekem ebben nincs tapasztalatom, mert még sosem csókolóztam. Nevetett és lassan megcsókolt és tudom hogy nagyon hülyén hangzik de én sem értem utólag hogy miért nem állítottam le. Majdnem egy órán keresztül csókolóztunk kisebb megszakításokkal, mert mindig jöttek-mentek emberek a folyosón és olyankor elhúzódott. Aztán mondta, hogy a szobája csendesebb és kevésbé zsúfolt. És tényleg nem tudom miért mentem vele, minden olyan gyorsan és gondtalanul történt. Nem gondolkoztam. Utána nagyon meg voltam ijedve, mondta hogy nyugodtan maradjak nála,de felöltöztem és lerohantam a többiekhez akik elkezdték kérdezgetni hogy hol voltam mert eltűntem. És azóta nem tudom mit csináljak vagy hogyan viselkedjek vele.



2015. okt. 11. 12:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
8%
Hamukálj másnak! :)
2015. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

konkrét szex is volt vagy csak csók ?

am ha meleg vagy el kell fogadni (max bisex)

2015. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Volt szex is.
2015. okt. 11. 12:34
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor tök jó, nem vagy aszexuális:D nem? hány éves vagy? és ő mennyit? több nem lehetne köztetek, lehet tetszel neki és nem ennyit akart
2015. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
azóta beszéltél a tanárral ?
2015. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Megdugott rendesen?
2015. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

ő 26-27 körül lehet, én 19 vagyok.

Nem beszéltem. Ő lehet hogy akart volna, mert odajött párszor abba a társaságba ahol voltam és végig engem nézett, de én elmenekültem a közeléből.

2015. okt. 11. 12:47
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó volt, élvezted akkor folytassátok. Beszéltetek azóta?
2015. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Összevagy zavarodva és ezért menekültél el?
2015. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira új volt az élmény és talán szégyelled.
2015. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!