Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten vagy nyugaton van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten vagy nyugaton van igény férfiprostikra?

Figyelt kérdés
Elég ehhez egy átlagos test?
2015. dec. 7. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Vedd figyelembe, hogy ilyen szolgáltatást jellemzően idős, vagyonos nők vesznek igénybe, hisz a legtöbb nő sokkal könnyebben talál magának partnert, mint egy férfi. Mivel verseny van, ezért sokat számíthat, ha minél jobban nézel ki, de nyilván a modor, stílus is számít.
2015. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van. Tudok ajánlani könyveket, ha akarsz kicsit belemélyedni a témába.
2015. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első akkora hülyeséget mond. Manapság egész csinos huszonéves srácok is hajlandóak fizetni...


hogy miért?


Mert megkívánnak egy tinédzser fiút nagy brével.


Nekem is volt olyan hogy hirtelen pénz kellett, regeltem egy oldalra és estére kb 40 üzenet várt és válogattam.


Másnap két töknormális (24 és 30) éves srác elégített ki és még fizettek is érte nem rossz pénzt.


Mondjuk jobb ha sportolsz és jó méreted van.

Arra kapnak.


Vagy pedig kisfiús külső de jó méret.


Az átlagos jelenthet vékony vagy pocakos külsőt. Utóbbiért kevesen fizetnek.

2015. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attol függ milyen a tested küldhetnél fotót
2015. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!