Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magányos meleg srácok! Ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos meleg srácok! Ti nem vagytok lehangoltak, amiatt mert magányosak vagytok? Én nagyon. Mit tehetnék ellene? 20/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi időben nagyon magam alatt vagyok, mert hiányzik egy társ. Egyszerűen olyan ürességet érzek belül, hogy ezt semmi más nem tudja betölteni. Mindig próbálom elterelni a figyelmemet, de most már egyszerűen nem megy a pozitív gondolkodás. Kb. 3-4 napja már csak a sírás kerülget és úgy érzem, depressziós leszek, pedig tényleg elfoglalom magam, mert tanulok és próbálok kikapcsolódni, de egyszerűen már semmi sem segít. Alapvetően én mindig is egy pozitív ember voltam és eddig úgy el is voltam magamban, nem hiányzott senki az életemből, most azonban mintha 360 fokos fordulatot vett volna az egész és felértékelődött egy társ szükségessége. Nekem már az is sokat segített, hogy ezt itt leírhattam, kiírhattam magamból, mert itt legalább elolvassák mások is, mert ezt senkivel nem tudom megosztani. ://

2015. dec. 8. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is sokszor elég deprimált vagyok a magány és társtalanság miatt... különösen mostanában, régebben engem sem zavart ennyire, de már nagyon jó lenne valaki akit szerethetnék ^^

26/f

2015. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Szia :)

Ha beszélgetni,ismerkedni szeretnél irj rám nyugodtan :)

2015. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is eléggé egyedül érzem magam. Nem voltam még soha senkivel, és a mostani környezetemben nem is hiszem hogy leszek. Jó lenne már végre valaki.
2015. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nálam is ugyanez a helyzet, ráadásul szerintem ez csak rosszabb lesz, a tél, meg a vizsgaidőszak miatt. :(

19/F

2015. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Utolsó! Szerintem vizsgaidőszakban pont, hogy könnyebb, mert akkor a tanulás miatt teljesen belefeledkezem ezekbe a dolgokba, de az a baj, hogy csak egy időre. Tudom, hogy ezt csak egy társ tudná velem feledtetni, szóval újra és újra elő fog jönni ez az érzés.
2015. dec. 9. 21:23
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért ezt a "mintha 360 fokos fordulatot vett volna" dolgot gondold át még egyszer! :)
2015. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 moskow ***** válasza:
en barkivel szivesen ismerkedek! irj privibe :)
2016. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 moskow ***** válasza:
szia.ha gondolod irj privibe.en szivesen beszelgetek es en is szeretnek ismerkedni.
2016. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 moskow ***** válasza:
szia.en szivesen ismerkedek.barki irhat privit.
2016. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!