Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Megismertem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megismertem egy nőt. Nagyon szeretem és találkozgatunk. Azonban van párom akivel együtt lakom. De én részemről nem érzem már azt amit az elején. Kihűlt.

Figyelt kérdés

Azt hittem teljesen meleg vagyok, de úgy tűnik mégsem. Egy éve vagyunk együtt és ő teljesen belém van még zúgva.


Az elején jó volt a szex is, de én érzelmileg sosem éreztem kielégültnek magam mellette. Azzal nyugtattam önmagam, hogy az idő majd megoldja és csak önelfogadási problémáim vannak.


Megjegyem, ezt az egyik meleg ismerősöm mondta nekem, akinek elmeséltem hogy kétségeim vannak.


Azonban most jött egy lány és életemben először úgy érzem boldog lehetek mind lelkileg mind testileg.


Viszont nem tudom hogy mondjam ezt meg. ugyanis. két hónapja meggyőzött hogy költözzünk össze -bevallom nem akartam de annyira szerette volna hogy beadtam a derekam- és jelenleg együtt lakunk.


Azonban az elmúlt 4 hete, mióta ismerem ezt a lányt, már nem megy annyira vele a szex. sőt. kifejezetten taszító ha úgy ér hozzám.


Nem esik jól. Ő érzékelte ezt, viszont azt gondolja hogy depressziós vagyok, ugyanis arra hajlamos típus vagyok sajnos és ezt ő is tudja.


Most mit csináljak? Hogy szabaduljak meg tőle úgy hogy ne tegyem tönkre lelkileg? időközben arra is rájöttem hogy családot is szeretnék alapítani. Most pedig lehetőségem is van úgy érzem.



27f



2015. dec. 7. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Sehogy. A válasz sehogy. Ritka kapcsolat az, ahol öröm a szakítás. Egyik vagy mindkét fél szenvedni fog egy párkapcsolat végén, után, hosszabb-rövidebb ideig, más-más mértékben.

Döntened kell, hogy maradsz vagy mész.

Ha elhagyod, rövid távon rossz neki, ellenben ha maradsz, hosszabb távon lesz kellemetlen mindkettőtöknek. Legalábbis így látom.

Úgy tudom, egy átlag férfi legfeljebb egy év alatt kiheveri a csalódást. Nincs róla tudomásom, hogy a szerelem azonos módon játszódik-e le heteroszexuális és homoszexuális emberek(ben?*) között, gyanítom, meglehetősen hasonló, így azt hiszem, elég pontos az "átlag férfi" kifejezés és nem kell különbséget tenni. Tévedés jogát fenntartom, rendkívül hiányos a tudásom e téren.


*Logikai banánhéj

2015. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ne maradj azzal akit nem szeretsz. Ennyi
2015. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Bár én hetero vagyok és soha nem voltam férfival sőt undorodok az egyneműségtől van egy barátom aki 100%-ban passziv. De rosszabb mint egy lány sokkal érzékenyebb. Nekem az írásod alapján az jön le hogy te teljesen aktív vagy.


Elmondom neked öszintén hogy a srácot egyszer hogy hagyták el és működött. Fogta a párja összecsomagolt és mire a srác hazament ő neki már SEMMIJE nem volt ott. 2-3 nap alatt feldogozta. Nem mondta a szemébe hogy nem szeretlek el akarlak hagyni.

De ez nálam is működött. Előző csajomnak összecsomagoltam hazavittem a cuccait majd mondtam az anyjának hivja őt haza és akkor leesik neki. Semmi baj nem volt ezzel

2015. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj a szakítással. Ha egyszer nem érzed vele jól magad, akkor minek költöztél vele össze? Hiszen az összeköltözésed azt sugallja, hogy te is komolyan gondolod vele. Az meg, hogy a pasid mellett párhuzamosan találkozgatsz ezzel a lánnyal, hát nem éppen gerinces dolog önmagában sem, de az hogy lányról van szó s nem fiúról, ez meg csak olaj a tűzre.

Ha az illetőt "lecserélik", az mindig nagyon megalázó, de ha egy meleg pasit cserélnek egy lányra, az meg aztán végképp.

Lehetne bűnbakokat keresni a végtelenségig. Neked is el kellett volna mondanod hogy bi vagy, mert nem hiszem, hogy 27 évesen csak most jöttél rá, viszont a párodnak meg nem kellett volna összejönni egy bi pasival, vagy ha nem is tudta, jobban ki kellett volna kérdeznie, hogy érdekeltek-e régebben a lányok stb.


Na de félretéve a múltbeli hibák boncolgatását, mert azon már nem lehet változtatni, én azt javaslom, hogy várj még egy kicsit. Lehet, hogy ez a csaj csak egy pillanatnyi fellángolás nálad, lehet hogy nem is a csajra vágysz, csak arra a kényelmes helyzetre, hogy ugye a csajt nem kell titkolnod, nyíltan mehettek kézenfogva stb stb.

Ne foglalkozz párhuzamosan kettővel, előbb várd meg inkább, hogy a pasiddal "tönkremenjen" a kapcsolatod, s ha már szakítottatok, utána ismerkedj a csajjal, de párhuzamosan ne, mert az gerinctelen dolog.

2015. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a helyzet a következő: ma lefeküdtem a lánnyal és tényleg jó volt. igazából most nála vagyok. a pasim azt hiszi a nagymamámnél vagyok mert nincs jól.... éppen fürdik a lány. na most vagyok irtó nagy pácban, mert hétvégére átkéne hogy tudjam hívni őt magamhoz, de ott meg a pasim van.... konmolyan. nem akartam hogy így legyen, de így lett...


amúgy érdekelni kicsit érdekeltek a lányok de szerelmes sosem voltam. viszont most ő belé szerelmes vagyok. nagyon. segítsetek valahogy hogy hogy tartahtom meg őt? nagyon intelligens kedves lány. imádok mindent benne.

2015. dec. 8. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudsz külön szobába menni és mondjuk 1ütt fizetitek az albit, akkor szerintem maradj ott lakni, és esetleg oda vidd el az új lányt is. A másiknak a lakótársasnak ez nem feltétlen fog tetszeni, de ez van.
2015. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az én saját lakásom. jól kereső munkám van....
2015. dec. 8. 22:24
 8/12 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem el kell fogadnod, hogy össze fog törni. Az élet ilyen, időnként fájdalmak érnek. Ha ezeket el akarod kerülni, mindenkinek megnehezíted a dolgát. És tudod, az igazság előbb-utóbb mindig kiderül.
2015. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nyitott fiú ***** válasza:
Nem kérdés vágj bele, egy életünk van és az nem olyan mint az 1x1 !!!
2015. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szakíts. Nem lesz könnyű de meg kell tenned. A lánynak meg mond meg hogy volt pasid. Úgy is ki fog derülni. Az élet nem egyszerű.
2015. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!